Wpis z mikrobloga

Mam do rozebrania trochę letniczków i kilka zapachów na wieczorne wyjście i peklowanie po same pomidorki

1) Prada luna rossa ocean 2.4 zł/ml Piękna mieszanka zadziorności niebieskich zapachów z homoseksualnoscią irysa
2) Layton parfums de marly 6 zł/ml Porównywałem do detour noir i dalej otwarcie uważam, że warto dopłacić do oryginału
3) Atelier Cologne musc imperial 2.8zł/ml Aventusowy vibe bez dymu, więcej owoców i 0 plastiku w otwarciu.
4)Armani code absolu 3zł/ml Ot slodki zapach na małolaty

Pomijane zapachy ale to tylko plus bo uważam, że genialne w swojej prostocie i z każdego można wyciągnąć pożądany komplement od pani fryzjerki
Wysyłka od środy, większość ml ograniczona. Jeśli spodobał ci się zapach i szukasz czegoś dodatkowo napisz na pw, dorzucę listę i postaram się zorganizować dany zapach.
#perfumy #rozbiorka
squ6d - Mam do rozebrania trochę letniczków i kilka zapachów na wieczorne wyjście i p...

źródło: comment_1656849357KAbYW6etbuGG6HhcfPkm4e.jpg

Pobierz
  • 23
Piękna mieszanka zadziorności niebieskich zapachów z homoseksualnoscią irysa

Ot slodki zapach na małolaty


@squ6d: Prosze pisz recenzje, przemawia do mnie tak język a nie te pseudo profesjonalne wystywy na fragrze typu "fougere'owy sznyt" ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio lubie proste opisy, to jest bardziej pomocne jak sie czlowiek wacha czy kupowac dekant
Atelier Cologne musc imperial 2.8zł/ml Aventusowy vibe bez dymu, więcej owoców i 0 plastiku w otwarciu.


@squ6d: Jeden z najlepszych od AC. Dla mnie przede wszystkim poza podobieństwem do Aventusa czuć intensywny lisć figi przez co jest zielony i męski ale nadal owocowy i świeży.