Wpis z mikrobloga

@Aokx: Jedyne wspominki o tym są na arabskich stronach:
- link
- link2

W obu artykułach powołują się że źródłem informacji jest gazeta "Confedel", tylko że takie coś nie istnieje. Po wyszukaniu nazwy gazety w Google wyskakuje jakieś archiwum z 1982 roku i ... artykuł o karze podlinkowany wyżej powołujący się na gazete XD

Czyli znowu nie #bekazlewactwa tylko #urojeniaprawakoidalne i to już chyba 3 dzisiaj XDDDD
Ale #!$%@? tam, jest
Pobierz
źródło: comment_1656842273c4yfMpgagm4EqKeJDKnhO8.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Aokx: ja #!$%@?, #!$%@? wykopki będą łykać wszystko bez sprawdzania, byle tylko było to zgodne z ich przekonaniami XD po pierwsze nie UEFA tylko UE była w tym fejku (tłumaczacy specjalnie to zmienił, bo UE tu zupełnie nie ma sensu) , po drugie info to podało 1 prokatolickie konto na twitterku xD
https://twitter.com/CarlRamirezA/status/1542936088964206605?t=LKW8rLGTzT58s82ooUc-zQ&s=19
@Aokx: Mam taką fantazję, że Pan Prezes Mioduski (specjalnie z dużej) robi z herbu Legii takie coś jak w Tottenhamie i kończy się to ogromnym kociokwikiem i giga #!$%@?, który za to zebrał od kumatych. Mioduski #!$%@? i klub przejmuje ktoś nowy, kto przywróci tam normalność.