Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Rozmawialiście kiedyś o seksie z dziewczyną i w rozmowie bardzo do tego nawiazywaliscie (skojarzenia a nawet mówienie wprost), którą znacie tylko z tindera i nigdy wcześniej się nie widzieliście? Dziewczyna bardzo samotna (taka szara myszka) mówi, że dałaby mi klapsa, że ukleknelaby przede mną i chciała zobaczyć co mam w spodniach, że jest niegrzeczna itd. Ja ją jeszcze nakręcam. Ona daje mi już swój numer i chce żebym do niej dzwonił.
Gadamy ze sobą już od pewnego czasu, ale ostatnio tak nam się ta rozmowa rozkręciła. Nie widzieliśmy się jeszcze, bo ona mieszka dość daleko ode mnie. Ale tak się zastanawiam jak wyglądałoby nasze pierwsze spotkanie. Nie znamy się a już uprawialiśmy niemal sexting i wiemy co kto by chciał. No trochę niezręcznie XD zwłaszcza, że chadem nie jestem tylko chudym mirkiem 4/10 i na żywo może jej się zmienić moja ocena. Ktoś miał podobnie?
  • 21
@awitampanstwa: w sumie nie było niezręcznie ale ona nie była taką szarą myszką, wręcz przeciwnie, ekstrawertyczna taka dziewczyna

ostatecznie nie doszło do stosunku bo się chyba nie spodobałem i znajomość się powoli kończy
było tylko przytulanie i jakieś buziaki
Może się to potoczyć w dwie strony, dużo będzie zależało od Ciebie i od tej dziewczyny. Pierwsza jest taka jak na załączonym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga jest taka, że dziewczyna faktycznie jest dzika i będziesz korzystać.

Tylko jedna bardzo ważna rzecz - nie spodziewaj się, że jak się spotkacie po raz pierwszy to od razu rzucicie się na siebie (zdarzyło mi się to dosłownie raz i
źródło: comment_16567612977xCwDRJ5Am0TFCaNcyL72n.jpg