Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: Spoko tylko, ze jak place za film i sie ciagnie tyle czasu, ze skreca nas z nudow to zobaczenie na koniec filmu, ze to dopiero pierwsza czesc zbierania piasku mnie dobilo xD Informacja, ze to jest 1 czesc i bedzie sie podobac tylko fanom ksiazki powinna byc dostepna juz przed rezerwacja biletu.

Jak ide do kina to chce ogladnac film, ktory ma poczatek, rozwiniecie i zakonczenie a jak chce miec
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@jegertilbake: Ja oczekuję od filmów ze mnie czymś zaskoczą, książki nie czytałem. Mi osobiście sie podobał, świat,aktorzy,kostiumy fabuła dla mnie byla super. Od początku bylo mówione,ze film jest na podstawie książki. Ja poszedlem z ciekawości i dla mnie było mega. Akcja jest jak Imperator atakuje, królestwo. Te 3 godziny to mi zleciało szybko. Dlatego mówię,nie kazdemu się spodoba. A Marvel to juz gnioty robi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@jegertilbake: aha xD a wiesz, że to nie jest scenariusz z dupy, gdzie ktos sobie wymyślił, że #!$%@? typa na pustynie, a adaptacja jednego z lepszych dzieł gatunku z lat 60? Po prostu nie byl to film dla Ciebie, ale nazywanie go gniotem to duża przesada. To tak jakbyś nazwal Pana Tadeusza gniotem, bo typ cos tam plumka na cymbalach i ogolnie to na koniach #!$%@?... No co za gniot. (
@mamajasia12: Tu nie chodzi o żadne wybuchy. Po prostu ten film to kilka zdarzeń, które nie wynikają z poprzednich. Może jak ktoś czytal książkę to sobie dopowie, ale ja skoro ogladam film to wymagam żeby opowiedział mi w miarę spójna historie.
Druga sprawa to, ze wg nie identyfikuje się z bohaterami. Nie wytworzono żadnej więzi z widzem, umrze to umrze.
Strona techniczna ok, ale ogólnie scenariusz, gra aktorska, i cala historia