Wpis z mikrobloga

@mamajasia12 jeśli uważasz, że fabuła była budowana nieśpiesznie, to znaczy że książki nie czytałeś ¯_(ツ)_/¯
Przecież ten film wykastrowano z wielu ważnych wątków a po innych tylko prześlizgnięto się jedynie.
Po przeczytaniu książki i całym tym hypie na film liczyłem na wiele i szczerze mówiąc to trochę się zawiodłem.
  • Odpowiedz
@mamajasia12 Byłem na tym w kinie, pierwszy film od wielu lat który poszedłem oglądać na dużym ekranie. Nie żałuję nawet złotówki, wręcz mógłbym dopłacić. Byle żeby tego nie popsuli.
  • Odpowiedz
@jegertilbake film bardzo dobry i doceniany przez wszystkich, którzy się znają na kinie. Ludzie mają różne gusta i ktoś gnioty też ogląda i zarabiają. Należy to zrozumieć, więc pamiętaj jak wyjdzie inny dobry film to na niego nie idzie bo będzie dla ciebie 2/10, idź na taki 6/10 gdzie fabuła jest oczywista i spędzisz tam dobrze czas
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Jeden z tych filmów gdzie oglądanie filmu w kinie rzeczywiście robi gigantyczną muzykę. Fenomenalna muzyka która wraz z przedstawionym światem robiła fenomenalne wrażenie.
  • Odpowiedz