Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2732
K---a z głowami coś macie nie tak? Co drugi wpis na tagu to radość i wyśmiewanie ludzi, bo odwołali koncerty. Strasznie musi Was d--a boleć, że nie mogliście pojechać skoro tak was cieszy ta sytuacja.

Sam nie pojechałem, ale są tam znajomi którzy jechali przez całą Polskę na ten konkretny dzień, musieli brać wolne w pracy, zapłacić za bilety, ogarnąć mieszkanie za p------ą cenę, jechać ponad 10h i możliwe, że nie wejdą nawet na teren festiwalu.

Ani to przyjemne dla organizatorów, ani dla zespołów, ani dla widzów. No, ale zakompleksiony pajac się cieszy, bo on nie ma to inni niech też nie mają. Tfu na was.

#opener #polska #gdynia #gdansk
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@macfan-pl: ja jestem wściekły? Człowieku, nie jeżdżę na Openera. Nie słucham duy lipy i zwisa mi to, ale śmianie się z ludzi którzy za to zapłacili, bo lubią się pobawić to czysta zawiść i stąd wziął się mój wpis. Przyznaj się że cię nie było stać czy coś, a nie tam wymyślasz jakieś bzdury żeby się pocieszyć jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@Krakeniatko: to po prostu dzbany z tagu #przegryw

Żadna nowość

@xydeN- trochę się mylisz, to dzisiejsza "młodzież" ma mentalność januszy z lat 90' "byle sąsiadowi było źle". Dzisiaj był wpis o polskich stand upach, że ruchanie, g---o i ogólnie są c-----e. Wszedłem na profil dwóch pierwszych użytkowników którzy wyśmiewali, że stand up to właśnie ruchanie i g---o i wiesz co? Jeden miał ostatni wpis właśnie o tym,
  • Odpowiedz
@Krakeniatko: nie wiem dlaczego Cię to jeszcze dziwi. Choćby niedawno kilka tysięcy użytkowników tego szacownego portalu wykopało tutaj na główną spoiler ze Squid Game, tylko po to, żeby kompletnie bezinteresownie zrobić na złość bliźniemu.
  • Odpowiedz