Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2732
K---a z głowami coś macie nie tak? Co drugi wpis na tagu to radość i wyśmiewanie ludzi, bo odwołali koncerty. Strasznie musi Was d--a boleć, że nie mogliście pojechać skoro tak was cieszy ta sytuacja.

Sam nie pojechałem, ale są tam znajomi którzy jechali przez całą Polskę na ten konkretny dzień, musieli brać wolne w pracy, zapłacić za bilety, ogarnąć mieszkanie za p------ą cenę, jechać ponad 10h i możliwe, że nie wejdą nawet na teren festiwalu.

Ani to przyjemne dla organizatorów, ani dla zespołów, ani dla widzów. No, ale zakompleksiony pajac się cieszy, bo on nie ma to inni niech też nie mają. Tfu na was.

#opener #polska #gdynia #gdansk
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krakeniatko: A o co kaman bo nie w temacie jestem. Byłem na opku w 2009 i 2012 i niezle czasami lało i były burze a na polu namiotowym niezłe bagno ale nic nie odwoływali. I nie przesadzaj z tym dojazdem i pokojem do wynajęcia. Ja pojechałem z namiotem jednoosobowym i spałem na polu gdzie poznaje się najwiecej ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) przezywasz jak by lecieli
  • Odpowiedz
przezywasz jak by lecieli na coachelle i daft punka odwołali xD


@M83_: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A o co kaman bo nie w temacie jestem.


@M83_: O to że typ się pulta bo ktoś niszczy jego wizję........... jest wściekły bo odwołali jeden dzień openera i musi się wyżyć gdzieś
  • Odpowiedz
@Krakeniatko fajnie ale kto pytał, ludzie mają poważniejsze problemy niż jakieś odwołane koncerty czy wyśmiewanie bo komuś odwołali koncert, lepiej stracic kasę niż dostać raka, przetancie narzekać
  • Odpowiedz
W 10h to można Polskę przejechać dwa razy. Mieszkanie też można było ogarnąć za śmieszne pieniądze jak się nie brało w centrum Gdańska. Ogólnie ja kilka lat temu jadąc z Warszawy urwałem się z pracy godzinę wcześniej


@ZdeformowanyKreciRyj: Typ w Wawy mówi, że wszędzie ma blisko i myśli, że w 5h można wszędzie dojechać XD Niektórzy są zajebiście odrealnieni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mienskoduszone: czyli jak znam 25 ludzi, którzy brali udział powiedzmy w marszu równości to jestem ze środowiska LGBT? Xd

Rozumiem, że jak któryś z moich znajomych jedzie na Opener to mam go olać, bo jakiś bałwan na wykopie nazwie mnie oskarkiem?
  • Odpowiedz