Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to życie w Polsce bez żadnych perspektyw. Zarabiając 3,5k nie da się #!$%@? żyć a oszczędnościach nie ma co mówić bo Inflacja wszystko #!$%@?. Mam 20 lat i totalnie mam dość tego życia. Nie dziwie się , że młodzi popełniają samobójstwa.No bo po co żyć jak robal i zarabiać tylko na jedzenie i opłaty mieszkania.
#pracbaza #zycie #polska #januszex #feels #depresja #dosc
  • 114
  • Odpowiedz
@Qwerti69: Gościu w twoim wieku zarabiałem może 2k na rękę, fakt to było dawno ale tez śmieszne pieniądze. A większość wydawałem na dragi i alko. Teraz 10 lat później zarabiam 8x tyle wiec zamiast jęczeć na wykopie po prostu pomysl jak nie być biedakiem, masz dużo czasu żeby coś zrobić
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: No ok, jeśli mówimy o mieście powiatowym, to trochę zmienia sytuacje. Ale na szybko sprawdziłem i w moim rodzinnym mieście powiatowym (tez dawne wojewódzkie) znalazłem od ręki kilka ogłoszeń kawalerek na wynajem - ok. 1100-1300. Najtańsza za 800. A minimalna teraz to 3000, wiec trzymając się Twojej tezy, to teraz tez za minimalna możesz wynająć kawalerkę i jeszcze Ci sporo zostanie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zarabiając 3,5k nie da się #!$%@? żyć a oszczędnościach nie ma co mówić bo Inflacja wszystko #!$%@?. Mam 20 lat i totalnie mam dość tego życia. Nie dziwie się , że młodzi popełniają samobójstwa.No bo po co żyć jak robal i zarabiać tylko na jedzenie i opłaty mieszkania.

@Qwerti69: tutaj nie wolno pisać takich rzeczy, tutaj każdy zarabia minimum 10k i każdy kto zarabia mniej jest śmieciem
  • Odpowiedz
@muadzik możecie sobie pisać co chcecie 'oświeceni', ale jak jesteście na tyle niesprawni aby chociaż trochę się wykształcić to jeszcze parę lat kryzysu i będziecoe zapier. przy truskawkach ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Moja rada to uciekaj z tego kdołka. 2 Lata pracy w NL I kupiłem mieszkanie w PL (190k), wróciłem do PL i po niecałych 3 latach stwierdziłem że to naprawdę nie ma sensu, życie w Polsce to jakiś survival. Przy zarobkach 4.5k i bez kredytu nie mogłem sobie pozwolić na spokojne życie, a taki był zamysł zjeżdżając do PL. Aktualnie jestem 3 tydzień w Nl i czuję że zostanę tutaj na stałe,
  • Odpowiedz
@Qwerti69 mimo to, nadal jesteś bogatszy niż jakieś 90% ludzi na świecie, to jest dobrze czy nie? A może ktoś ci wmówił, że masz #!$%@?ć na konsumpcję? Może ktoś ci wmówił, że masz mieć super furę, super dom, super wycieczki, drogie ubrania i stołować się w restauracjach? Może jednak bardziej cię będą cieszyły fajne wypady w góry czy nad morze ze znajomymi, a tańszy samochód okaże się nie tak zły, bo nie
  • Odpowiedz