Wpis z mikrobloga

@rekrut03: mocno pochyla ciebie do przodu, więc coś jest nie tak albo z techniką albo z mobilnościa. Spróbuj bez ciężaru posprawdzać przysiad z różną szerokością nóg oraz rozstawem stóp, duza szansa że znajdziesz swój sweet spocik ktory bedzie dla ciebie lepszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rekrut03: Pionizacja siadu, siad na biodro na jak najbardziej pionowej piszczeli z szerokim rozstawem stóp. Jak najbardziej problem z kontrolą napięcia, do tego zalecam jak najszybciej pas na który napierasz z całej siły. Do tego pochylanie Ciebie do przodu to moim zdaniem żaden problem z mobilnością, tylko słaby upper back, co często występuje przy front squat. Co do siadu na biodro - google Boris Sheiko wall squat, plus wzmocnić cały tył,
@DopeLifter: Gdzie pionowy piszczel przy froncie, przecież to już jakieś karykaturalne wynaturzenie pozycji. Tu ewidentnie jest problem z mobilnością, jak upper back nie daje rady przy froncie to nie wiąże się to z przesuwaniem środka ciężkości na palce.
@rekrut03 Nie wiem co cie podkusiło, żeby robić fronty z tak szerokim rozstawem i na boso, gdzie ewidentnie nie masz mobilności i masz udo na pół kilometra. Podbij piętę, stań wężej, generalnie przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eeeeyyyyeeee: Oj ja pisałem w kontekście w zwykłego siadu oczywiście, raczej wall squat do frontu to chyba srednio :). Co do fronta, to oczywiście, logicznie jest to ćwiczenie głównie do wzmocnienia czwórek + upper back, więc normalna rzeczą jest, że technika będzie się sklaniac w stronę dwubojowa. Aczkolwiek ja front traktowałbym po prostu jako asystę w celu wzmocnienia czwórek, a skupilbym się na poprawie głównego siadu. https://youtu.be/PXgK4aFyg5w to pomaga trzymać plecy