Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Widze ze lewackie dzieci opanowały tag bo ich idol (tzn szkodnik) wziął udział w zadymie

Ja tylko wspomnę ze gardze polityką i mnie nie obchodzi czy ktoś jest lewy czy prawy, ale gdy widze takie zniewieściałe coś i to coś występuję w internecie, to się zastanawiam jak takie coś moze występować publicznie?

Typ sam się przyznał ze wytatuował na klacie "Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci". Przecież to jest obraza uczuć religijnych i za to są paragrafy.
Oczywiście dzieci tego nie rozumieją bo ciągną z cyca matki pasożytują i wykop to ich jedyny kontakt ze światem.

Mam nadzieje ze to jest tylko margines. Bagietka może być chory ale on przynajmniej uczciwie zarabia nie jest obciążeniem dla społeczeństwa i jak sie okazuje potrafi poprawić humor. Porównywanie go ze szkodnikiem który jest wydmuszką samego siebie bez zawartości i jest zniewieściały to obraza dla tego pierwszego.

Stanowski powinien być pociągnięty do odpowiedzialności tak samo jak kapela ze stworzył w internecie takie coś. Ciężko określić nawet co to. Środowisku lgbt powinno być wstyd.

#famemma #primemma #polityka #lgbt #kanalsportowy
  • 15
@programista_wykopek: no właśnie, nie idzie się z pięściami do typa tylko dlatego że się z nim nie zgadzasz, kapela jest kretynem ale u niego wszystko ogranicza się tylko do pierd0lenia głupot, poza tym kapela zgodził się na walkę ale pod warunkiem że hajsy pójdą na cele charytatywne na co bagieta się nie zgodził, pokazując prawdziwą twarz i jednocześnie pokazując jaki był cały czas jego cel wg mnie bagiecie nie zależy ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogger: tylko na hajsie xD Jeżeli gościu sam mówi ze ma słabo z hajsem i dzieki forsie może robić więcej kontentu to chyba logiczne ze chce zarobić. Czemu taki lewacki ćpunek ma decydować co bagietka ma robić z sianem? To jest właśnie typowe lewackie zaglądanie do kieszeni... Idą walczyć przygotowują sie, występują w programach wiec siano im sie należy, od niego zalezy na co wyda