Wpis z mikrobloga

@drivent: w dupie to mam. Polska Racja Stanu jest zniszczenie Rosji aby to osiągnąć mogę popierać nawet diabła. Dlatego wyciąganie takich problematycznych tematów w obecnej sytuacji jest zwykłą głupotą i działaniem na korzysc Rosji. W geopolitykec to ty na pewno nie umiesz grać. Dlaczego Stany Zjednoczone nie wyciągają Arabii Saudyjskiej do zabójstwa dziennikarza w ambasadzie W ankarze? Bo liczy się interes a nie jakiś człowieczek. Dlaczego Polacy którzy żyli w układzie
nie mówię że jest kacapem ale wypowiedź może być zmanipulowana przez kacapskie gazety może być coś wyrwane z kontekstu


@siddhariha-cautama: wypowiedź jest z niemieckiego programu, krąży w internecie co najmniej od rana. To nie fejk, ani nie manipulacja.

Melnyk podobne rzeczy już wcześniej wygadywał - w zasadzie ukraińscy politycy i publicyści od lat pieprzą tego typu kocopoły, a mu zwykle udajemy, że deszcz pada. Na Ukrainie istnieje problem relatywizowania ludobójstwa na
#!$%@? całe lata wyciągnie tej sytuacji jest nie ma miejscu. Teraz jest okazja żeby pewne sprawy zalatwić...


odpowiedz

@Brakus: właśnie teraz jest Najgorsza sytuacja. takue waśnie narodowe to jak prezent dla Putina. Czy tak trudno zrozumieć że Ukraińcy walczą dla nas i dla siebie. Jak Ukraina padnie to będziemy mieli kacapow pod twoją granicą i wtedy my będziemy musieli walczyć. Więc lepiej sobie schowac swoje animozje narodowe w dupę i popierać
Melnyk podobne rzeczy już wcześniej


@Wolfman91: coś go kojarzę z narodowcami z zachodniej Ukrainy prawy sektor czy coś takiego. Cóż mogę powiedzieć Ja wiemze u nich te poglądy są popularne ale w obecnej sytuacji powinni tak jak my zamknąć mordę. Szczególnie że Czasy są ujowe. To że tam jakaś niemiecka gazeta napisała niemieckie gazety to są często jak ruskie gazety ten sam interes mają. Myślę że nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno
@drivent: nikt tego nie usprawiedliwia po prostu niektórzy próbują ci wbić do pustego łba ze polaczki tez dołożyły cegiełkę, ale jak ci się historii uczyć nie chciało to o czym mamy rozmawiać