Wpis z mikrobloga

@Makak87: No też mi się tak wydaje, ale te liczby są naprawdę duże, dużo większe niż cokolwiek co było do tej pory ogłoszone, dlatego jestem sceptyczny. Bidenowi zdarzało się już czasem chlapnąć coś co potem administracja musiała klaryfikować.
@Jebwleb:
Rozbroi z czego? Zw sprzetu ktory juz nie ma ZADNEGO potencjalu modernizacyjnego? Z amunicji plot ktora juz powoli trzeba bedzie utylizowac? Z pojazdow ktorych panstwa regionu juz czesto nie maja jak skutecznie remontowac/modernizowac? Z systemow ktore nie strzelaja nowoczesna NATOwska amunicja?

Serio, niech to tam wszystko wyjezdza. Na dobre to wyjdzie samym darczyncom.
@Jebwleb:
Tak? I gdzie te twarde bedziesz remontowac? Jaki te twarde maja potencjal modernizacyjny? Ile z tych twardych zostanie ze 5 lat? Jaki potencjal bojowy beda mialy te wozy za 5 lat, bez remontow (wiekosc zdolnosci juz bezpowrotnie utrscilismy, pozdro bumar) bez modernizacji?

Nie bedzie u nas w przeciagu pieciu lat wojny w ktorej te czolgi zrobia roznice. Zadbaja o to sami Ukraincy ktorzy tymi wlasnie czolgami zgruzuja wystarczajaco ilosc ruskiego
@Makak87: to że nie będzie wojny przez 5 lat mówią ci, ci sami specjaliści którzy mówili że wojnę na Ukrainie nie będzie ale spoko oddajmy wszystko. Nie pierwszy raz w historii Polska będzie prymusem w podstawieniu głowy pod topór. Na jakiej podstawie mówisz że twardych nie można remontować skoro one od podstaw zostały zbudowane w Polsce? W życiu nie czytałem czegoś równie głupiego