Killson Killson 30.06.2022, 11:30:43 4 + https://twitter.com/PiotrWitczak_/status/1542414125673771008?s=20&t=hvy0OyyypCFRCqDqL_ByBAczyli wirus jest tak groźny i niebezpieczny, że teraz będziemy badać ścieki, by móc go wykryć, żeby wmówić ludziom, że muszą siedzieć w domu, bo dopadnie ich straszliwy wirus kichania i drapania w gardle?najgorsze, że są czuby, którzy stworzyli sobie sektę z takim defoliatorem i wierzą we wszystko co guru napisze#koronawirus #bekazcovidian
Krupier Krupier 30.06.2022, 13:11:55 1 + @Killson: ci ludzie już nigdy nie zaczną normalnie żyć. Mózgi doszczętnie wyprane.
czyli wirus jest tak groźny i niebezpieczny, że teraz będziemy badać ścieki, by móc go wykryć, żeby wmówić ludziom, że muszą siedzieć w domu, bo dopadnie ich straszliwy wirus kichania i drapania w gardle?
najgorsze, że są czuby, którzy stworzyli sobie sektę z takim defoliatorem i wierzą we wszystko co guru napisze
#koronawirus #bekazcovidian
Komentarz usunięty przez moderatora