Wpis z mikrobloga

Nowy plan od trenera, poprosiłem coś więcej na plecy bo mi słabo wchodziły obecne treningi i #!$%@? rozpisał mi bar row 10x10. Myślicie że na złość mi robi? xD

Dopiero oglądałem jakiś dokument, że robienie robienie po 5 i więcej serii do upadku mięśniowego wychodzi na to samo jakby robić 4 serie do upadku mięśniowego.

Sam bym go o to zapytał ale zaraz znów się obrazi i nie będzie chciał mi planów rozpisywać. Zawsze tak jest gdy chcę zmienić kolejność ćwiczeń żeby nie być 3,5h na siłce albo zadaję pytania o sens niektórych ćwiczeń ehhh

#mirkokoksy #pytanie
stepniaczio - Nowy plan od trenera, poprosiłem coś więcej na plecy bo mi słabo wchodz...

źródło: comment_1656578529IuNHurkeARlCzRsGePEOGa.jpg

Pobierz
  • 16
@stepniaczio: ale jak Ty sobie w ogóle wyobrażasz robienie 10x10 do upadku? Przecież się #!$%@? mięśniowo albo nerwowo albo jedno i drugie. Dobierasz obciążenie tak, aby być wprawdzie blisko upadku, ale tak aby zrealizować założenia i przy tym nie pokaleczyć techniki.
@stepniaczio: to #!$%@? podejście skoro się obraża za takie pierdoły. No chyba, ze jesteś jednym z tych upierdliwych klientów, którym wszystko przeszkadza i marudzą non stop. Wtedy zrozumiem.
BTW nie rozpisał obciążenia? % RM? cokolwiek? RPE?