Wpis z mikrobloga

@doveo: tak bardzo masz w------e że odpaliłeś się gdy napisałem że ta religia jest bezwartościowa.

Cóż takiego wartościowego znalazłeś w religii która otwarcie Tobą gardzi?
  • Odpowiedz
nie ma co się śmiać, jezus jest faktycznie postacią historyczną, tylko to całe obudowanie to beka


@jebluschytrus: Z tym faktycznie, to też tak nie do końca. Owszem, wiele na to wskazuje, ale nie mamy jednoznacznych dowodów. Najwcześniejsze oficjalne dokumenty mówiące o Jezusie to teksty Tacyta, który urodził się już ładnych kilkadziesiąt lat po rzekomej śmierci Jezusa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakieś 10 lat temu przeczytałem gruntownie cała biblie wraz z komentarzami od katolickich teologów, aby dobrze wszystko zrozumieć i to utrwaliło moją wiarę w święty Kościół Katolicki, który jest obecnie atakowany przez globo homo


@oskar_oskarewicz: lol

co myślicie o takim języku miłości?


Mi tam jest wszystko jedno jak ktoś się wypowiada dopóki robi to zrozumiale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@r333m4k444: ale mi pojechałeś xd, co tam jeszcze ciekawego powiesz? Xd
@dqdq1: ehh ale robisz problem, szkoda słów
@Cinkito: ja po prostu chcę trochę wyedukować niektórych ateistów na wykopie, którzy mają małą wiedzę
@aegispolis: tak, byłem w sklepie i jakąś laską była w szortach krótszych od majtek, takie coś powinno być traktowane jak ekshibicjonizm
@Wap30: no właśnie tego fragmentu nie należy brać
  • Odpowiedz
tak, byłem w sklepie i jakąś laską była w szortach krótszych od majtek, takie coś powinno być traktowane jak ekshibicjonizm


@oskar_oskarewicz: Jeśli to jest ekshibicjonizm, to obnażanie twoich poglądów powinno być traktowane wręcz jak g---t na reszcie wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no właśnie tego fragmentu nie należy brać dosłownie, poczytaj sobie o tym


@oskar_oskarewicz: co mam poczytać? Już słyszałem wyjaśnienia, jedyne możliwe są na podstawie nieznajomości Biblii (kilka wersetów niżej to samo sformułowanie odnosi się wprost do zabicia bydlęcia) lub prób świadomego oszustwa. Tej sytuacji nie ma możliwości wygrać i prawdopodobnie świetnie to wiesz, stąd zdawkowa reakcja
  • Odpowiedz
ja po prostu chcę trochę wyedukować niektórych ateistów na wykopie, którzy mają małą wiedzę


@oskar_oskarewicz: biorąc pod uwagę, że Twój obraz ateistów jest taki jak w poniższym wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/66405475/niestety-odnosze-wrazenie-ze-to-dotyczy-wiekszosci/
To może warto od siebie jednak zacząć i od zgłębienia swojej wiary. Twoja wiary uczy szacunku do bliźniego, którego Ty ewidentnie nie starasz się okazywać.
  • Odpowiedz