Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@oskar_oskarewicz: a ty miales kiedys biblie w łapach? Bo ona tam o jezusie to wiesz mało mówi, poczytaj od początku, dokładnie, wers po wersie. Jak skonczysz to zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
@cybulion: o, kolejny mądrala irrocjalnie zakładający że czegoś nie robiłem, bo to nie pasuje do jego wizji świata

Jakieś 10 lat temu przeczytałem gruntownie cała biblie wraz z komentarzami od katolickich teologów, aby dobrze wszystko zrozumieć i to utrwaliło moją wiarę w święty Kościół Katolicki, który jest obecnie atakowany przez globo homo

A poza tym znowu offtop i brak odpowiedzi na pytanie zawarte we wpisie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@oskar_oskarewicz: smiem podejrzewac ze klamiesz, wiec dyskusja jest zbedna. 15 lat temu przewertowalem ta ksiazke, spisalem pytania i problemy jakie mam z tym co tam napisano, przedyskutowalem to z ziomkiem z OpusDei i proboszczem glownej parafii w moim miescie. Byl to wlasnie moment dokonania apostazji.
Jezyk miłości gdy jakis ziomek e chmurach mowi: #!$%@? mnie a wezme was utopie wszystkich. Budujecie wielki budynek, a #!$%@? zgladze was, pozmieniam wam jezyki
  • Odpowiedz
Przecież Jezus to postachistoryczna.


@oskar_oskarewicz: tak i był zwykłym człowiekiem jak ja czy ty, a typ cię pięknie podsumował, również pluje na takich zdrajców polski którzy chcą narzucać swoje gusła innym i cieszą się z tego że polska nadal jest pod zaborem ludzi którzy próbowali kilkukrotnie zniszczyć ten kraj
  • Odpowiedz
  • 29
@Faynem: baśni bo?


@oskar_oskarewicz czyli rozumiem że wierzysz, że Ziemia ma 6000 lat? Pierwsi ludzie to Adam i Ewa wygnani z raju, którzy żyli prawie tysiąc lat? Że aniołowie schodzili z nieba i dymali ludzkie kobiety przez co rodziły się olbrzymy i #!$%@? Bóg utopił całą ziemię poza rodziną Noego? Że Maryja urodziła Boga jako jego i swojego syna jednocześnie pozostając dziewicą?

Wymieniać dalej? Jeśli nie są to dla
  • Odpowiedz
@Deska_o0: chrześcijaństwo ogólnie jest religią nastawioną wrogo do europejczyków a szczególnie słowian i mojego kraju. z resztą dużo się nie zmieniło, stary cap z watykanu już się zorientował kto zaatakował ukrainę?
  • Odpowiedz
@Proxnik: Władca pewnego dnia budzi się z niesamowitym bólem głowy, uznaje że winni są ludzie żyjący niezgodnie z jego poleceniami więc zabija większość, oszczędzając garstkę swoich przydupasów.
o kim mówię?
a) stalin
b) jahwe

  • Odpowiedz
chrześcijaństwo ogólnie jest religią nastawioną wrogo do europejczyków a szczególnie słowian i mojego kraju.


@IntoApocalypse: nadal to trwa, nie udało im się pomóc zaborcom w zniszczeniu kraju więc obecnie sami go okupują

stary cap z watykanu już się zorientował kto zaatakował ukrainę?


@IntoApocalypse: nie, ale wie że wszyscy jesteśmy winni, oczywiście z wyłączeniem Watykanu i Rosji bo te dwa państwa są święte
  • Odpowiedz