Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:01, Czwartek, 30 czerwca 2022. Imieniny: Emilii, Lucyny. Słońce wstało dziś o 04:15. Świecić będzie 17 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:11, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19.
  • 28
Dobry den

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

W nocy znowu była burza (ʘʘ) Przyjemny chłodek () Ale mogła by choć raz za dnia przyjść, nie wiem, czego się wstydzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziś akcja z roślinami w
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

no dzien dobry dzisiej wolne @omi-omi zazdro burzy u mnie nic anwet teraz patrzylem rano bo padalo patrze burzowo no i jest jakies 40 km ode mnie i nic nie przyszlo a teraz juz sie rozpogadaza ehhhhh i znowu nie dosc ze paruwa to jeszcze wilgotno
@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

Guten Morgen!

Miałem dziś echo serca, po raz pierwszy na badaniu od dawien dawna powiedzieli mi że wszystko jest ok ( ͡ ͜ʖ ͡) i "pan chyba do wypisu dzisiaj bo tyle już tu siedzi".

Pani doktor na obchodzie rzekła że parametry
@micke ja sobie siedzę i oczekuje. Dzisiaj ten czwartek, który jest piątkiem, tak więc humor gitara. Trzeba wystawić fv, całkiem przyjemnie będzie bo dostałem podwyżkę ( )
Cieszę się że w końcu weekend ale nie cieszy mnie fakt pędzącego roku. Za kilka dni będę mógł obejrzeć sobie 39 i pół a za pół roku wkroczę na wyższy poziom i będę wspominał czasy gdy mniej plecki i kolana
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Siemandero. U mnie w nocy nie padało, ale całą noc drzwi na dwór otwarte i na termometrze pokazywało 22.4°C przed 7:00, idealna temperatura ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wczoraj u wujka Piotra byłem na imieninach i sobie popiliśmy trochę. Dziś niewyspany, więc trzeba będzie pójść wcześniej spać. Kurczę mało dnia, żeby zrobić wszystko co sobie planuję i cierpi na tym długość snu ( ͡° ʖ̯