Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowypasek #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill
#niebieskiepaski

Kurde ale mam bekę z mojej ex i jej koleżanek. Sprawa sprzed paru lat ale czasami sb sprawdzam, co u nich.
One miały kiedyś fajnych chłopów, tak samo, jak moja ex- mnie. No ale rozpadły się te zwiazki juz dosyć dawno. Pamietam, jak dziś, jaka moja ex była w momencie rozstania taka pewna siebie, a jej koleżanki jej przyklaskiwały. Teraz każdy z jej byłych ma fajna Julke, ja jestem też w kilku fajnych relacjach z dużo ładniejszymi dziewczynami.
One natomiast z każdym kolejnym chłopem spadały coraz niżej.
Teraz mają związek z typami, z których się kiedyś śmiały. Tylko jedna z nich opublikowała zdj, gdzie widać twarz swojego chłopaka, reszta ma same takie posty, gdzie nic nie widać, jakby nie chciały pokazać, jak wygląda ich nowy chłopak. Nawet nie ma oznaczeń. Wcześniej to się chwaliły na lewo i prawo. Teraz jakby chciały udowodnic, jak to u nich dobrze ale, że nie ma sie w sumie czym chwalić, to nie mogą pokazać światu prawdy xD.
  • 14
@elena-mary: Kawałek twarzy było widać i szczegóły, czyli mały wzrost, średni ubiór, okulary itp. Ode mnie akurat jest mało lepszych mezcyzn pod względem wyglądu. Ocenialem ich Także w stosunku do ich byłych, których znam. W Każdym wypadku był spory regres. Nie specjalnie #!$%@? ego ale potrafie obiektywnie ocenic sytuacje. Jestem swiadomy swojej atrakcyjności i stwierdzenie tego publicznie nie uwazam za #!$%@? ego. Przy obcych ludziach w internecie czasem trzeba, bo nie