Wpis z mikrobloga

@pastibox: ten właściciel biura nieruchomości zwolni pracowników, którzy następnie nie kupią sushi na mieście, a sprzedawca sushi nie kupi towarów/usług, które pracodawca @pastibox oferuje, co poskutkuje obniżeniem wynagrodzenia dla @pastibox i pomimo faktycznych spadków cen nieruchomości (a jakże!) brakiem zdolności u niego na zakup. I zapomniałem: hahaha XD
  • Odpowiedz
@pastibox: Potwierdzam, jestem tym właścicielem. Sprzedałem dzieci, zjadłem żonę, właśnie obgryzam teściową. A serio to co ma jedno z drugim wspólnego? Pośrednicy się żywią na transakcjach, im mniej transakcji tym gorzej dla pośrednika co nie jest równoznaczne ze spadkiem cen.
  • Odpowiedz
ten właściciel biura nieruchomości zwolni pracowników, którzy następnie nie kupią sushi na mieście, a sprzedawca sushi nie kupi towarów/usług, które pracodawca @pastibox oferuje, co poskutkuje obniżeniem wynagrodzenia dla @pastibox i pomimo faktycznych spadków cen nieruchomości (a jakże!) brakiem zdolności u niego na zakup. I zapomniałem: hahaha XD


@avatarr: nawet jeśli tak się wydarzy to @pastibox pójdzie mieszkać u mamy i zrobi sobie wakacje, albo wyjedzie za granicę
  • Odpowiedz
@mookie: kredyciarz wyjedzie za granice za lepszym zyciem, splaci nieruchomosc w polsce za gorsze, opchnie ją na kolejnej hossie i dalej bedzie do przodu.

pozdro i z fartem
  • Odpowiedz
kredyciarz wyjedzie za granice za lepszym zyciem, splaci nieruchomosc w polsce za gorsze, opchnie ją na kolejnej hossie i dalej bedzie do przodu.


@Fiodooor: o ile będzie go stać na bilet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz