Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corrny: mnie r---------a, że większość tych politycznych kiboli, którzy łyknęli fejka (bo inaczej ich nazwać nie można) zamiast ukorzyć się i przyznać, że wyszli na debili, to forsują retorykę NO TAK ALE PRZECIEŻ W SUMIE TO NIE MUSIAŁ BYĆ FEJK, BO STANOWSKI TO PRZECIEŻ KRYPTOPISOWIEC

XD

Niesamowite jak polityka przeżarła ludziom mózgi. Tym samym ludziom, którzy czują się inteligentniejsi i lepsi od "prymitywnych", "zmanipulowanych przez TV REPUBLIKA" pisowców ( ͡
Tywin_Lannister - @Corrny: mnie r---------a, że większość tych politycznych kiboli, k...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-05 234712

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister Przyznaję się bez bicia. Łyknąłem po same kulen mimo, że rozsądek podpowiadał żeby nie wierzyć stonodze nawet gdy mówi dzień dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Pamiętajcie, że efekt potwierdzenia jest znacznie silniejszy niż wam się wydaje
  • Odpowiedz
@Corrny:

1. Najprawdopodobniejsza wersja to taka, że to Stanowski sfabrykował nagranie.
2. Nie ma co się dziwić ludziom, że wierzą, że jeśli na nagraniu ktoś przekonująco mówi, że jest tak i tak, to znaczy, że jest tak i tak. Tam nic nie wskazuje na montaż czy AI.
3. To że materiał jest od Stonogi może wzbudzać czujność, ale nie musi oznaczać z automatu, że nagranie jest nieprawdziwe.
4. Jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@Corrny W mojej ocenie od lat stonoga to człowiek służb i z prawda ma mało wspólnego. I myślałem że z niego się wyrasta jak z konfederacji. Jednak jak widać można się pomylić.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Niesamowite jak polityka przeżarła ludziom mózgi. Tym samym ludziom, którzy czują się inteligentniejsi i lepsi od "prymitywnych", "zmanipulowanych przez TV REPUBLIKA" pisowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tywin_Lannister: niesamowite, że mówi to typ który pisze, że weźmie udział w drugiej turze wyborów prezydenckich żeby akurat zagłosować przeciw KO i typ który w co drugim znalezisku i wpisie jawnie broni pisiorków. Przypadek? Nie sądzę (
  • Odpowiedz