Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: gościu, jesteś #!$%@? egoistą. Nie mam w zwyczaju oceniania czyichś zachowań ale w Twoim wypadku niestety jest wyjątek.
Jesteś #!$%@? egoistą. Dlaczego? Bo przez swoje urojenia i strach przed samotnością postanowiłeś związać się z kobietą, która pewnie wierzy, że to wszystko jest szczere i prawdziwe. Temat dzieci, nie chcesz ich i nie czujesz tego - okej ale nie poruszaliście tego tematu czy ki #!$%@?? I co, ulegniesz, bo jesteś #!$%@?ą
OP: @Ziomal4321:
Z tym, że nie jestem nieszczęśliwy. Ostatnie 5 lat odkąd wziąłem ślub były dobre, to był najspokojniejszy i najbardziej stabilny okres w moim życiu. Są rzeczy, których żałuje, ale ślub nie jest jedną z nich. Taką mam osobowość malkontenta, nigdy nic nie będzie dla mnie "wystarczająco dobre". Zawsze pojawiają sie jakieś wątpliwości, "złe przeczucia" i różne dziwne teorie.
A co do przyjaciół to nielicząc żony, mam 2 przyjaciół,
OP: To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, nie będe już do niego zaglądał ani odpowiadał.
Wszystko co napisałem, może być dość niespójne. Przelewałem swoje myśli na słowa, bo chciałem powiedzieć co mi siedzi w głowie. Pewnie nie wszystko ma sens, ale mi to wystarczy.

Wątek Kasi w tym wpisie jest bardzo istotny. To po nim skończyłem w szpitalu i lecze się sie psychiatrycznie, aż do dzisiaj. Wiecej nie powiem.

Dziekuję
UrodzajnyEsteta: @AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie się czytało. też byłem w takim związku (pierwszy w podobnym wieku co Twój) gdzie panna średnio mi się podobała. Ale cieszyłem się że w końcu ktoś mnie chce pożąda i za mną szaleje. Być może przyczyniło się do tego że byłem świeżo po schudnięciu i osiągnięciu wagi takiej jakieś chciałem i wyglądałem troszkę jak chad, że patrzysz na swoje fotki i sam się sobie podobasz. Miałem wtedy
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co chcesz usłyszeć? Sam napisałeś, że jesteś #!$%@?.

Ze strachu przed samotnością i zwabiony ruchaniem postanowiłeś zrujnować dziewczynie życie. Okłamujesz ją, nie szanujesz jej, nie chcesz mieć z nią dzieci.

I ty nawet seksu już nie masz i nie chce ci się więc został tylko strach przed samotnością. #!$%@? to mało - ty jesteś po prostu takim strasznie małym, obleśnym, malutkim bezjajecznym facecikiem tchórzem. Jeśli chodzi o charakter to
@T0pi5: właśnie, umiejscowienie tłuszczyku to swoją drogą :D

@infectedbrain: Jasne ze za dobrze to nie wyglada, bo nie może. Tylko wypominanie tego i nazywanie otyłością jest jeszcze gorsze. Ja urodzilam troje dzieci i mimo ze brzuch mam płaski, to nie jest tak ze ta skóra jest idealna. Nie jest, bo trzy razy rozciągała się do wymiarów dużego arbuza. I trudno. Wiec co gdyby jednak nasz OP zdecydował się na ojcostwo?
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania Nie żałujesz ślubu z osobą, której nie kochasz, ale ona cię tak i myśli, że ty ją też.

Jesteś padliną, pasożytem i wszystkim co najgorsze. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak przestaniesz ją okłamywać, to #!$%@? jej psychikę. Nabędzie twoje #!$%@? cechy w NAJLEPSZYM wypadku. Skończy w wariatkowie w trochę gorszym a może i nawet targnie się na życie jeśli jest słaba psychicznie.

Brawo.

@betteroff Jesteś #!$%@?, jeżeli
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ty jestes koszmarna osoba ( _) wszystko u ciebie opiera sie na wygladzie. Nawet jakbys byl z modelka 10/10 to bylbys niezadowolony ze wzgledu na urojona nieatrakcyjnosc... Do Ciebie chyba nie dociera fakt tego, ze ludzie maja rozne gusta. A to co piszesz o zonie to jest mega smutne. Wspolczuje jej goraco. Oby znalazla sobie kogos lepszego.