Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli to serio napisałeś to dodam od siebie co nie co. Po pierwsze to po co się z nią żeniłeś ? Tylko po to aby z kimś być i nie być samym do końca życia? Przecież to głupie myślenie. Błędem wielu ludzi jest takie myślenie jak twoje. Z jednej strony się tobie podoba z dużej dupy, a co buzie ma brzydką? Podobała się tobie jak miala 100kg a teraz jak
OP: @betteroff:
Nigdy nie pozwoliłbym, żeby coś złego stało się mojej żonie. Nigdy nie zrobiłbym jej krzywdy ani fizycznej ani psychicznej. Jest dla mnie jak przyjaciel dla, którego wskoczyłbym w ogień. Ale jej nie kocham, nigdy nie poczułem "tego czegoś"

@Ziomal4321:
Nie ma nic gorszego od samotności.
Buzie ma ładną, ale drugiego podbródka nie da się nie zauważyć, zwłaszcza jak ją rucham gdy leży na plecach. W zasadzie do
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurła chłopie. Ja mam 30 lat, 2 ciężkie związki i od 2 lat jestem sam. Bez dzieci, bez rozwodu itd. bez długów. Teraz to mam #!$%@? czy bede miec kobiete czy nie. Lepiej byc samemu niz byc z kims ale nieszczesliwym, a to widzę u ciebie kolego. Zawsze bylem sam, nie mialem kolegow. Jak byli to na chwile, poznalem ich jacy sa na prawde. Mialem osoby ktore uwazalem za przyjaciol,
@AnonimoweMirkoWyznania czy "prawdziwa miłosc" w ogóle istnieje ? Związki o których wiem tego nie potwierdzają, zawsze jest tak że na początku są fajerwerki (zauroczenie) a później jest to albo przywiązanie albo przyjaźń albo transakcja wymienna, seksu w każdym z tych wariantów jest mało.
Może tak poprostu wygląda życie ? Może tak stworzyła nas natura, aby szybko zrobić dzieci a później się nimi opiekować, a to co nazywane jest "prawdziwą miłością" jest nam