Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
@little_muffin: ale czemu Ty wyrywasz jedno zdanie zdanie z kontekstu i sie przypieprzasz zamiast przeczytac wszystkie moje wypowiedzi xD poza tym no dalej ile by nie miala to ciezko okreslic dziewczyne 60 kg mianem "za chuda" chyba ze sie lubi ulance i tylko do tego pilem
(Poza tym mam wage na chacie i mialem rozne loszki u siebie xD).
No i dla kobiety 160 60 kg to jest nadwaga jakby nie
60 kg mianem "za chuda" chyba ze sie lubi ulance i tylko do tego pilem


@T0pi5: mozna. Mam kilka takich kolezanek wyzszych, maja 60kg i wcale nie wygladaja "zdrowo". Sa troche za chude - brak piersi itd.

160 60 kg to jest nadwaga jakby nie patrzec


Sprawdz prosze wskaznik bmi. To normalna waga. To, ze ty sobie cos okreslasz jako podlany to twoje subiektywne zdanie. Zdrowotnie osoba z taka waga nie
@little_muffin: jak nie ma zaburzen zdrowotnych? Przeciez napisalem i w sumie duzo jest takich osob, gdzie bmi masz w normie, a % tluszczu mozesz miec 30 i wiecej, gdzie najzdrowsze to nie jest. Sam zreszta obecnie mam bmi wrecz idealne, a potrzebuje tez troche spalic, by moc powiedziec, ze jestem zdrowy.

Jesli dziewczyny nie maja piersi to tym bardziej powinny wygladac ok przy 60 kg (chyba ze maja 190+).
W sensie
@little_muffin @T0pi5 : W każdym razie 60 kg przy średnim wzroście nie wyglada fatalnie, niezależnie od tego czy BMI jest trochę powyżej normy, czy ma się właściwy poziom tkanki tłuszczowej czy zawyżony. Poza tym jest kwestia budowy ciała, ja np. przy swojej szczupłości mam duży biust, bez niego to podejrzewam ze bym przynajmniej 1,5-2 kg mniej ważyła. Wiec zależy jak się ta masa rozkłada, czy to tłuszcz, czy mięśnie. Wiemy ma pewno
@rzepicha_slowianka:
No op to juz patologiczny przypadek, ze jest od x lat jest z kobieta, ktora w zaden sposob mu sie nie podoba w strachu przed samotnoscia, wiec tu nic sie nie zmieni nigdy
Swoja droga to zabawne,ze sa ludzie co tkwia w takich zwiazkach, a z drugiej strony jest mnostwo atrakcyjnych, fajnych singli, ktorzy sa sami, bo wlasnie maja wieksze wymagania i oczekuja czegos wiecej od zwiazku.
nie ma zaburzen zdrowotnych? Przeciez napisalem i w sumie duzo jest takich osob, gdzie bmi masz w normie, a % tluszczu mozesz miec 30 i wiecej, gdzie najzdrowsze to nie jest. Sam zreszta obecnie mam bmi wrecz idealne, a potrzebuje tez troche spalic, by moc powiedziec, ze jestem zdrowy.

Jesli dziewczyny nie maja piersi to tym bardziej powinny wygladac ok przy 60 kg


@T0pi5: jakie zaburzenia zdrowotne. Wymien konkretnie. Chetnie poslucham.
@T0pi5: Wiązać się z kimś ze strachu przed samotnością to najgorsze co można zrobić. Z drugiej strony wygórowane wymagania (podkreślam, wygórowane) tez nie sprzyjają szczęściu w związku. I jedno, i drugie prędzej czy później rozwali relację.