Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 164
481 601 + 50 + 4 + 6 = 481 661

Dzisiejszego pracodomu raczej nie zaliczam do udanych.
Najpierw jakiś chłopaczek postanowił nagle skręcić w lewo. Odbiłem, ale zawadziłem o wystający krawężnik, a że było lekko z górki to poleciałem przez kierownicę i gębą zaryłem o ziemię ( ͡° ʖ̯ ͡°) fart, że wylądowałem na trawniku, a nie asfalcie, bo zębów już bym nie miał. Psiej kupy nie było ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak skończyło się na porysowanych okularach, gębie i ręce ( ͡° ʖ̯ ͡°) gnojek oczywiście olewka i pojechał. Utwierdzam się, że ścieżki rowerowe to najgorsze, co moze być dla rowerzysty xD i warto mieć kask, bo trochę zamortyzował upadek. Nos mógłby źle skończyć ¯(ツ)/¯ a potem to już standard. Przelotny deszcz okazał się dosyć sporym, także od połowy trasy wracałem przemoczony. Potem zlało mnie jeszcze dwa razy xD przy okazji burzy oczywiście wszedl #wmordewind kierowców też coś dzisiaj pogrzało. W sumie czterech wymusiło na mnie pierwszeństwo. A na koniec prawie udlawilem się jakimś robalem xD nie tym razem panie śmierć, tak łatwo nie poddam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #kross #dpd

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 481 601 + 50 + 4 + 6 = 481 661

Dzisiejszego pracodomu raczej nie z...

źródło: comment_1656437076JYMy1pScRfHZxtQNhcDj2a.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Kiedyś wyprzedzałem jakiegoś dzieciaka a ten nagle zaczął skręcać w lewo (będąc przy prawej krawędzi jezdni). Szczęście było takie, że jak zauważyłam co się zaczyna odjaniepawlać to dodałem gazu i uderzył mnie w tył koła. On leżał, ja nie.
  • Odpowiedz
polecam dzwonek przed wyprzedzaniem


@Joterini2: ooo nieee, to jest najgorsze co można zrobić na takiej miejskiej ścieżce. Baby i dzieci zaczynają panikować i rozjeżdżać się w losowych kierunkach. Jeszcze większa szansa, że w kogoś się wjedzie
  • Odpowiedz
A na koniec prawie udlawilem się jakimś robalem


@StulejmanWielki: Ja też dzisiaj zaliczyłem czołowe zderzenie z jakimś #!$%@? robalem. Nie dość, że trafił w oko, to jeszcze chyba żądłem, bo aż zapiszczałem i do teraz mnie kłuje XD Całe szczęścię, że trafił w powiekę, a nie centralnie w tęczówkę, bo bym chyba już nosił opaskę pirata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@galonim: nie trzeba im dzwonić będąc już na plecach. Używam w dużej odległości jako ostrzeżenie, że się zbliżam. Zazwyczaj ludzie wtedy ogarniają. Nie wszyscy oczywiście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StulejmanWielki: Nie wiem jak wy to robicie. Nie jestem pedalarzem, mam rower z komunii i na nim sobie czasami śmigam. Ani razu się nie wywróciłem, nie mam żadnych incydentów. Może po prostu nie #!$%@?, nie wymuszam, rozglądam się dookoła?
  • Odpowiedz