Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kroledyp: jedno to fakt ze xi jest toksyczne ale badzmy szczerzy ewrony i multi to nie jest zaden szczyt streamerski. Ludzie ktorzy nakladaja maske fsmiky friendly bo robis just chatting dla dzieci xD teraz wykopki beda lizac stooy jakims randomom bo sa w wojnie z xi ktorych bardziej nie lubia, cringe
@Kroledyp: Ja wiem, ze podobnie jak wy wolicie klamiacych politycznie poprawnych politykow wolicie te wydmuszki ale ja juz wole Xayoo ktory jest choc troche szczery nawet jak cos #!$%@?. Przy czym ja i tak nie ogladam twticha. W sumie jedyny streamer ktorego bym ogladal na twtich to shroud i tylko jakby gral w to co mnie interesuje, a nie dla jego osoby.
@Kroledyp: w sumie jak mysle o streamerach polskich to nikt, co prawda nie wiem o 99,9% z nich. Jedynie blizej traktuje osoby ktore sa soba i nie zakladaja maski jak Xayoo i moze cos jak Aferki. O ile Boxdel i Ulfik zakladaja maski i sa jak kukielki to niejako maja swoja nisze, to taki wykop dla ludzi co siedza na youtube. [plus z tego co kojarze to daja tez sprawy popularne