Wpis z mikrobloga

@K6J9G5pvc: Przepraszam za Debil. Zbyt wiele osób naprawdę działa w ten sposób, mieszkałem parę lat w akademikach i wiele różnych bzdur się słyszało. A tutaj Mireczku jak gupik na haczyk wskoczyłem.
@Fattek: No ja podobnie. Byłem w stanie na polibudzie przeżyć przez cały tydzień za 120 zł, z czego 20 zł szło na busa, aby dojechać do miasta i prawie 10 zł na pociąg, aby wrócić.
Najlepsze było to, że paliłem papierosy i od czasu do czasu wiadomo poszło się na balety... ( 10 zł wejśćie + jakieś piwka)
Matka oczywiście też zrobiła ze dwa słoiki spaghetti, albo dziadek dał reklamówkę konserw
@satba: Sprawdziłem

7 zł dziennie na pacjenta, pan PiSowiec 5 dni je za swoje, 2 u rodziców

4x7=28
28x5=140

140 zł kosztuje NFZ wykarmienie czterech pacjentów przez 5 dni.

Pan z Pisu ma wiec o 20 zł większy budżet
@Logan00: 100zł w tydzień xDD ja ostatnio w biedronce kupiłem mięso, jednego ogórka szklarniowego, dwa pomidory, placki do tortilli (opakowanie 5szt), puszka kukurydzy, paczka dwóch piersi z kurczaka, ser, chleb tostowy i za to zapłaciłem 48zł xD jedzenia na zrobienie pięciu tortilli (jeden obiad) i to jeszcze część składników już miałem i na zrobienie kilku grzanek na jedno śniadanie i jedną kolację xD i koszt 48zł xD jedzenia na 1 dzień