Wpis z mikrobloga

@Logan00: Z jednej strony #!$%@?, z drugiej sam na studiach zarabiałem ~~1100zł, 650zł płaciłem za wynajem pokoju i jeszcze byłem w stanie odłożyć ze 100-150 zł "na cięższe czasy". Teraz już od dawna nawet nie patrzę na ceny, biorę, co mi się podoba, ale zawsze robię to z pełną świadomością, jak duży jest to przywilej i to w skali światowej.
Każdy, w kontrolowanych warunkach(tak jak u mnie - przejściowo na studiach)
@Logan00: 160zł na tydzień na 4 osoby = mniej niż 6 złoty na głowę dziennie. Znaczy da się wyżyć i za takie "pieniądze", ale to już bardziej wegetacja niż życie. Jeśli "niczego im nie brakuje" przy takim budżecie, to dojadają ze śmietników, a nie "nawet banany kupują"...

Chociaż skoro 2 dni żyją na koszt teściów, to budżet wzrasta do 8 złotych, a wtedy to już można zaszaleć... tylko rozumiem, że paliwo/bilety
@Logan00: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).


@K6J9G5pvc: No debil, dwa litry cukru dziennie i on pisze, że za stówkę miesiąc z jedzeniem wytrzymuje. Jak bym wypił 3 litry
Brzmi jak żywcem przetłumaczone z putinowców z Pikabu ( _)


@spere: Bo TVP robi z ludzi takich polskich putinowców, starają się wmówić ludziom, że partyjniactwo to patriotyzm, a jak się komuś nie podoba i wyjdzie protestować to trzeba go spałować i potratować gazem. Rosyjskie standardy "prawa i sprawiedliwości".