Wpis z mikrobloga

@happy_shroom a w muzeum można czy nie można? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@FisioX: byl chyba odcinek wealers dealers gdzie naprawiali deloriena i były wgniotki na dachu od kamieni to na cale UK z 3 osoby potrafiły to zrobic to tam szlifowanie tego metalu dochodzilo wiec bym uważał nastepnym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ashwaganda: równie często jak ludzie robią fotki i rysują takie auta, to widzę ich upośledzeni właściciele nie mają żadnego poszanowania co do parkowania zgodnie z przepisami i #!$%@?ą się na środek pasów, chodników itp... obydwie grupy siebie warte
idąc Twoim tokiem rozumowania,mogę podejść do Ciebie,wyrwać Ci telefon z ręki,rzucić nim o ziemię i się oddalić,przecież skoro masz taki telefon,to stać Cię na kupno drugiego.tu nie jest ważne czy to jest Bugatti,RS7 czy Tico.


@Fandolores: Przeczytaj jeszcze raz. Poczytaj co to te ubezpieczenia.

W dużym skrócie: jakbyś mi zniszczył coś w 100% ubezpieczonego to jak tam byście się dogadali z ubezpieczycielem w sprawie regresu to już by nie była moja
ale zrozum, ze jak zlikwiduje szkodę z AC bez regresu to skoczy jej ubezpieczenie - i to tylko dlatego ze jakiś #!$%@? zdewastował auto.


@Euphor: Dlatego pisałem o wypasionym AC - takim z ochroną zniżek. Tak, są takie. Tak, drogie jak się jeździ tico, ale IMHO mus jak jakimś luksusowym przedłużeniem penesa.

Inna rzecz że u niektórych szkoda parkingowa nie rzutuje na zniżki, ale co ja tam wiem, wszak ubezpieczenia to
@ashwaganda:
Co trzeba mieć w głowie aby stawiać przedmiot warty miliony w publicznym miejscu bez zabezpieczenia? Auta tej klasy to przedmioty inwestycyjne takie jak dzieła sztuki czy sztabki złota. Widział kto aby rozstawiali sztabki czy dzieła włoskich renesansowych malarzy na ulicy przed gawiedzią? Właściciel sam sobie winien.
@ThirtyDoorKey: a no to jak stoi pod restauracją to można mu samochód macać XD jprd XD
indie 2.0 w środku europy

Po pierwsze: nie twoje to nie ruszaj, nie ważne czy butelka czy samochód czy ufo - i tak większość nie chciałaby płacić jakby coś się zniszczyło, choćby mieli wyłożyć na to 5,50.

Po drugie: jak już bardzo chcesz sweet focie to idź się zapytać o zgodę, bo każdy nawet bogaty
@yahoomlody: Nie ma możliwości, aby jakaś grażynka 50kg pogięła taki spojler. Ten spojler generuje około 350 kg docisku przy 350 km/h. Przy hamowaniu siła działająca na jego powierzchnię jest jeszcze większa. Jednokierunkowe kompozyty z włókna węglowego w osnowie epoksydowej mogą mieć nawet 10 krotnie większą sztywność od stali przy tej samej masie detalu. Tutaj bardziej chodzi o powstanie ewentualnych rys na lakierze. Wystarczy, że ktoś będzie miał na ręku pierścionek i
@loczyn: Na tym spoilerze mógłbyś posadzić 10 takich kobiet i nie powstałoby żadne pęknięcie, tutaj bardziej chodzi o ewentualne porysowanie lakieru. Poza tym Bugatti nie jest wcale lekkie, waży 1900 kg, a sam silnik z przekładnią 800 kg.
@ashwaganda wiesz ten element nie jest tak delikatny jak mogłoby się wydawać. Nie wiem co to za konkretne auto ale dla przykładu siła docisku spojlera podczas jazdy w porsche 911 gt3 może wynosić nawet 120 kilogramów.