Wpis z mikrobloga

@Shmoikel: Już to pisałem pod innym wątkiem, gdzie zwykły Mirek bał się o swoje auto:

Od Polaków jak zwykle rady z dupy w stylu przywyknij, że jest #!$%@? i każdy ma w dupie twoją własność.

Ta mentalność mnie dobija, "nie szanujmy rzeczy innych, nie szanujmy rzeczy ogólnodostępnych, nie szanujmy innych i żyjmy jak w chlewie" - wtedy Polak będzie zadowolony, bo ktoś będzie miał tak samo jak reszta, równie źle.
  • Odpowiedz
@ashwaganda: o nie, ktoś oparł się o moje auto, którego spojler jest wart więcej niż życie polaka robaka! Do łagru z nim. Powinni zamykać ulice na czas przejazdu takich auto.

  • Odpowiedz
@Shmoikel, @pwone: Taki obraz wasz, sami gówno macie i wam pewnie wisi czy wam coś zniszczą czy nie, ale jak ktoś ciężko pracował na auto za tyle pieniędzy to może oczekiwać, że ktoś jego trud włożony w to, aby takie środki pozyskać doceni albo przynajmniej efektów jego pracy nie #!$%@? jak bezmyślna małpa.
  • Odpowiedz
@ashwaganda: watpie zeby ci ludzie zdawali sobie sprawe co to jest wlokno weglowe, nie wspominajac o wartosci takiego pur sporta. Prawdopodobnie i tak ma ppe, mam niedaleko salon buga i wiem, ze wydaja je zawsze z ppe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@maanius666: nie właściciel tylko wypożyczalnia, oni by zawsze chcieli lepszy jak pożyczyli, a opieranie się TYLKO ZA OPŁATĄ oczywiście, nie mów mi też, że o auto co jedzie 400 km/h nie można się opierać bo się zniszczy.
  • Odpowiedz
nie usiadła na masce bez przesady, jakbym chciał buta zawiązać i bym się oparł o o jakieś iveco to nie czułbym się że komuś psuje własność

@Boxcutter niektórzy malując po scisnach nie czują się że komuś psują własność
  • Odpowiedz