Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski

Ma któraś z was takie włoski na rękach? Czy cos z tym trzeba zrobić? (Oprócz golenia, hehe) Wiem, że to może być od zbyt dużej ilości hormonów, ale może też być po prostu genetyczne. Chętnie poczytam co o tym sądzicie :p

Zdjęcie poglądowe ofc, mam też więcej włosków w innych miejscach, np. na karku i na plecach na dole xd

#pytaniedorozowychpaskow #zdrowie #uroda
Pobierz FreakingAwesome - Hej #rozowepaski 

Ma któraś z was takie włoski na rękach? Czy cos ...
źródło: comment_1656328624XtU9FUiGTIEumgq4apkDsZ.jpg
  • 24
@FreakingAwesome: W żadnym razie nie gól tego maszynką. Zaraz będziesz "drapać". Jeśli już musisz to rzuć grosiwem na depilację laserem lub przynajmniej woskiem.
Natomiast jeżeli nie wygląda jak ręka chłopa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) to najlepiej to zostawić jak jest, albo strymować do tych 3 mm. Smyranie po rękach jest wtedy 100 razy lepsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@RozowaZielonka @betteroff

Poziomy hormonów do zbadania, nie masz czasem problemów z trądzikiem dodatkowo?


Nie wiem, czasem coś mi wyskoczy na twarzy, ale nie ma tragedii. Na plecach jest chyba trochę gorzej.:)

Badań nie robiłam, poza tym od zawsze jestem włochata xD patrzę też na moją młodsza siostrę i ma to samo, więc nie wiem czy to wina hormonów ::) ale może zrobię dla spokoju
@FreakingAwesome: To jest wina hormonów i już nie pamietam dokładnie, ale jakaś wada genetyczna, która powoduje jakieś zaburzenia w wychwycie czy tam konwersji hormonów.
Z wiekiem może być dużo gorzej, z wąsami włącznie xD polubisz się z laserem ( ͡° ʖ̯ ͡°)