Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski

Ma któraś z was takie włoski na rękach? Czy cos z tym trzeba zrobić? (Oprócz golenia, hehe) Wiem, że to może być od zbyt dużej ilości hormonów, ale może też być po prostu genetyczne. Chętnie poczytam co o tym sądzicie :p

Zdjęcie poglądowe ofc, mam też więcej włosków w innych miejscach, np. na karku i na plecach na dole xd

#pytaniedorozowychpaskow #zdrowie #uroda
FreakingAwesome - Hej #rozowepaski 

Ma któraś z was takie włoski na rękach? Czy cos ...

źródło: comment_1656328624XtU9FUiGTIEumgq4apkDsZ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: moja była poleciała na laserową depilacje w końcu i zniknęły raz na zawsze. polecam gorąco, zaoszczędzisz nerwów, czasu i pieniędzy na woskach, maszynkach etc. a efekt instant, już nie było miziania kłaków na plecach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: W żadnym razie nie gól tego maszynką. Zaraz będziesz "drapać". Jeśli już musisz to rzuć grosiwem na depilację laserem lub przynajmniej woskiem.
Natomiast jeżeli nie wygląda jak ręka chłopa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) to najlepiej to zostawić jak jest, albo strymować do tych 3 mm. Smyranie po rękach jest wtedy 100 razy lepsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: Społeczeństwo oczekuje golenia się na zero kobiet na całym ciele, jakby cały czas miały przedpokwitaniowe ciała. To dopiero powalone.

Dopóki jestem mniej włochata niż przeciętny facet to nie mam zamiaru nic z tym robić
  • Odpowiedz
  • 0
@RozowaZielonka @betteroff

Poziomy hormonów do zbadania, nie masz czasem problemów z trądzikiem dodatkowo?


Nie wiem, czasem coś mi wyskoczy na twarzy, ale nie ma tragedii. Na plecach jest chyba trochę gorzej.:)

Badań nie robiłam, poza tym od zawsze jestem włochata xD patrzę też na moją młodsza siostrę i ma to samo, więc nie wiem czy to wina hormonów ::) ale może zrobię dla spokoju
  • Odpowiedz
@FreakingAwesome: To jest wina hormonów i już nie pamietam dokładnie, ale jakaś wada genetyczna, która powoduje jakieś zaburzenia w wychwycie czy tam konwersji hormonów.
Z wiekiem może być dużo gorzej, z wąsami włącznie xD polubisz się z laserem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz