Wpis z mikrobloga

@Bertoos: ciekawe ile godzin trzeba przepracować żeby tyle zarobić - do mnie na uczelnie ciągle przychodzą firmy szukające studenciaków do pracy z językiem obcym, obiecują super elastyczność i te sprawy, a potem jak jesteś zainteresowany to okazuje się że 9-18 od poniedziałku do piątku i czasem soboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@statiq: #!$%@? mać zaskoczę Cię ale każdy ma rodziców. Bardzo wielu z nich mieszkało ze swoimi rodzicami w czymś na kształt domu dwurodzinnego - dwie osobne kondygnacje ze wspólnym korytarzem i wejściem. Na piętro może nawet wychodzic ok 100m2 - wiem z doświadczenia. Dziadkowie odeszli, piętro zostalo wolne.
@Bertoos: potwierdzeniem jest ilość wysłanych skutecznych cv na dane stanowisko, tak się składa że oba języki znam i gdyby padła taka oferta to bym się zaśmiał i odrzucił jak dziesiątki osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3.3k netto to jest jeden wielki żart za te języki
@Serylek: Wiesz jakie jest wymaganie do rekrutacji do polskiej leihfirmy?
Praktycznie zadne, a calosc uzywanego niemieckiego to skrypt rekeutacyjny z kilku pytan, typu "jak sie nazywasz" "jakie doswiadczenie"
De facto moglbys dac tam dobrze wyszkolona malpe z niemieckim a2.
Proponowano mi kiedys przeniesienie sie do tego typu biura, ale w DE i odmowilem. Kasa jest dosyc slaba. Nie wiem czy te 7k dostaniesz w DE ;)
Znaczy dostaniesz, ale z niedzielami