Wpis z mikrobloga

Hej raz jeszcze

Po dłuższym czasie dodaje aktualizacje.
Przede wszystkim chcę bardzo podziękować za dotychczasową pomoc jaką nam podarowaliście. Mieliście swój wkład w całą sumę potrzebną na leczenie Misiuni. To, co dla nas robicie jest niesamowite i będę wam za to niezmiernie wdzięczna.

Misia ma ustalony już termin radioterapii. Jest to 4.07. Strasznie nam się wszystko pokomplikowało, ponieważ gdy guz drastycznie urósł postanowiłam nie czekać ani chwili dłużej i poddać się leczeniu w bardzo znanej klinice niedaleko Warszawy. Decyzja o tym pojawiła się gdyż jak się okazało istnieje tam możliwość płatności w ratach. Problem pojawił się gdy poinformowano mnie o kosztach, które wahają się od 8 do nawet 25 tys. Musiałyśmy się więc wycofać i dalej zbierać na Wrocław.

Misia zaczyna Radioterapię 4 lipca. Nie wiadomo jednak kiedy ją dokładnie skończy, gdyż może się okazać że będzie potrzeba dodatkowych kilku naświetleń. Brakuje już naprawdę niewiele, by Misia otrzymała szansę na nowe życie.

Chciałabym się na koniec odnieść do jednej sprawy. Misia ma dużą szansę na calkowite pokonanie choroby. Gdyby nie można było nic więcej zrobić nie walczyłabym o to. Spędziłabym z nią ostatnie chwilę i później pozwoliłabym jej odejść w spokoju. Wiem jak wygląda zwierze, które się poddało i które czeka już tylko na śmierć. Misia taka nie jest. Nie daje się poddać chorobie. Ma duży apetyt, jest w ruchu i przychodzi do człowieka na głaskanie. A poza tym - Ma ogromną szansę na całkowite wyleczenie. Nie podejmowanie leczenia byłoby w tej sytuacji znęcaniem się nad zwierzęciem.

https://zrzutka.pl/pomozmy-misi-pokonac-raka/

#zwierzaczki #koty #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwierzeta #dziendobry #medycyna #polska
Pobierz
źródło: comment_16562447873fYNsbzYRhtKeygVgSWQbE.jpg
  • 3