Wpis z mikrobloga

Uszanowanko!

Daję znać że aplikacja #otwartywykopmobilny2 została usunięta ze sklepu za podszywanie się pod oficjaną apkę wykopu.
Mimo, że po dostaniu ostrzeżenia pozmieniałem wszystko co trzeba i przeszedłem ponowne review Googlowi sie odwidziało i bezpowrotnie usunęli apkę ze sklepu ¯\(ツ)_/¯
W związku z powyższym na razie żadne updaty nie będą się pojawiać, bo się zdemotywowałem. A jezeli ktoś chce na nowo zainstalować to zostaje instalacja bezpośrednio przez apk pobrane z Releasów Githubowych: https://github.com/otwarty-wykop-mobilny/wykop-android/releases (np tu: 1.2.24
Planuje się dalej odwoływać, ale jak na razie odpisują mi jedynie boty które
zapominają_ przeczytać to co do nich piszę...

Na razie to tyle, dzięki i do (mam nadzieję) kolejnego przeczytania ()
osiemnascie - Uszanowanko!

Daję znać że aplikacja #otwartywykopmobilny2 została us...

źródło: comment_1656045310V7vHerm170ZXS1MjWhxwKG.jpg

Pobierz
  • 101
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@osiemnascie: Support Google po raz kolejny pokazuje swoje upośledzenie, trzymam kciuki żeby boty jednak zauważyły zmiany.
Jeśli tak nie będzie, to myślę że większość zainteresowanych poradzi sobie z instalacją releasów z githuba.
kod #otwartywykopmobilny2 nie jest zgodny z F-droidem, ot chociażby przez to ze aplikacja potrafi otwierać youtuba


@osiemnascie: O ile dobrze pamiętam to pobierałem stamtąd alternatywny frontend do FB, i jedynie opis aplikacji zawierał dodatkowe ostrzeżenie, że pośrednio korzysta z własnościowej platformy. W takiej sytuacji z Twoją aplikacją też nie powinno być problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Byku-z-Plastiku: jak coś potrzebuje z inpostu, plusa, cyfrowego Polsatu albo z PKO to dzwonię i wybieram opcje kredytu albo jakiejś oferty wtedy odbierają ludzie a ja proszę o przełączenie do kogoś zywego bo te ich boty są beznadziejne. Czasami jakąś Anetka fochem rzuci że jej głowę zawracam ale przełącza xD
@Byku-z-Plastiku:

Korzystałem przez długi czas z pierwszego otwartego wykopu mobilnego, a ostatnio przerzuciłem się na v2, i bardzo dobrze mi się tego używa.

To jest wersja 2? Hmm, pewno dlatego tak długo nie miałem żadnego update'u, bo wciąż jestem na wersji 1 xD

Powodzenia i dzięki za dotychczasową pracę

O to to, dzięki wielkie dla @osiemnascie !
Gdyby nie Ty to już dawno bym przestał korzystać w wypoku w ogóle. Przecież