Wpis z mikrobloga

Uszanowanko!

Daję znać że aplikacja #otwartywykopmobilny2 została usunięta ze sklepu za podszywanie się pod oficjaną apkę wykopu.
Mimo, że po dostaniu ostrzeżenia pozmieniałem wszystko co trzeba i przeszedłem ponowne review Googlowi sie odwidziało i bezpowrotnie usunęli apkę ze sklepu ¯\(ツ)_/¯
W związku z powyższym na razie żadne updaty nie będą się pojawiać, bo się zdemotywowałem. A jezeli ktoś chce na nowo zainstalować to zostaje instalacja bezpośrednio przez apk pobrane z Releasów Githubowych: https://github.com/otwarty-wykop-mobilny/wykop-android/releases (np tu: 1.2.24
Planuje się dalej odwoływać, ale jak na razie odpisują mi jedynie boty które
zapominają_ przeczytać to co do nich piszę...

Na razie to tyle, dzięki i do (mam nadzieję) kolejnego przeczytania ()
osiemnascie - Uszanowanko!

Daję znać że aplikacja #otwartywykopmobilny2 została us...

źródło: comment_1656045310V7vHerm170ZXS1MjWhxwKG.jpg

Pobierz
  • 101
@Tytanowy_Lucjan: kod #otwartywykopmobilny2 nie jest zgodny z F-droidem, ot chociażby przez to ze aplikacja potrafi otwierać youtuba czy to że korzystam z Firebase Remote Config żeby kontrolowac część ustawień aplikacji (rzeczy typu: klucz do api wykopu czy ostatnio klucz do youtube'a). F-droid wymaga bardziej "otwartej" apki - bo już na początku celowałem żeby przez nich też dystrubuować.
Też nie mam czasu samemu żeby robic jakiekolwiek wieksze zmiany, wiec na razie zostanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@osiemnascie: kolego proszę dodaj że jak się kliknie w post na blogu to zamiast zaznaczania tekstu po prostu wchodzi w komentarze

@Ghooz: chociaż nie wiem bo w tym poście nie działa a w innych tak
@osiemnascie: definitywnie przez używanie 'wykop.pl' 'wykop'. Zobacz, ze np alternatywny klient do reddita praktycznie w nazwie nie używa tego słowa xd (tylko alien). Raczej bym pokombinować w tym kierunku