Wpis z mikrobloga

@MokebeSenegal23cm

no dobra, ale ile ma zarabiać robol, którego da się zastąpić pierwszym lepszym żulem spod sklepu?XDD 10k/msc?

Poza tym na start 2500 netto + premia czyli pewnie jakies 2800, więc okej stawka jak na stanowisko na którym się sprawdzi ktoś z 50iq

Fajną "cywilizację" tworzycie. Wszyscy, którzy się rozmnażają firmują ten b----l, bo produkują dalej tych meneli i podtrzymują system, w którym jedni ludzie muszą z---------ć na innych.
  • Odpowiedz
  • 2
@Sasquatch15 2500zl, a z premią pewnie coś pod 3k zł. Wymagań żadnych. Nauczyciel magister na start dostaje 3079zł a po awansie 3167zł (oczywiście BRUTTO, sprawdźcie ile to wychodzi netto czyli do ręki). Niedługo jak wszystkie stare nauczycieli odejdą na emeryturę to nie będzie komu uczyć naszych dzieci.
  • Odpowiedz
wypok w formie. najpierw znaleziska i płacz w nich, że na zachodzie byle robotnika stać na godne życie ale to wszystko jest bez znaczenia bo przy kolejnym znalezisku wykopki pokazują swoją twarz. pracujesz przy taśmie i wykonujesz prace gdzie nie potrzeba żadnych kwalifikacji? NIE MASZ PRAWA CHCIEĆ WIĘCEJ I ŻYJ K---O J----A OD 1 DO 1 NIE TO CO JA WUKOPEK SZANOWANY SPECJALISTA. I oczywiście nie wymagam by byle praca była płatna
  • Odpowiedz
Osobie bez doświadczenia nie warto zaczynać takiej pracy. Lepiej od razu wyjechać za Odrę zaczynając karierę w euro.
  • Odpowiedz
  • 0
@kopawdupeswiniom: cała ludzka cywilizacja na tym bazuje, że jedni są no górze, a drudzy na dole. Konkurencja, rywalizacja, dominacja, w sporcie, w pracy, na wojnie, w skali mikro między ludźmi i w skali makro pomiędzy firmami i państwami.

To główny impuls do rozwoju i zmian, do poprawy jakości naszego życia.

Tak więc przestań płakać i zacznij dominować.
  • Odpowiedz
Czyli wychodzi 590 €. Od października tyle będziesz mógł zarobić na minijob w Niemczech robiąc miesięcznie 40-45 godzin xDDD
Ludzie tutaj mówią ze robota prosta no ok. Ale ktoś wynajmuje twój czas na 8 godzin. Czyli co twój czas jest nic nie warty tylko umiejętności? Sadze ze to 2500 starczy ci na jedzenie i na mieszkanie? Nie wiem jakie ceny w pl ale tak przypuszczam.
  • Odpowiedz
@muadzik: mordo, zadałem proste pytanie więc nie wyzywaj mnie tu od zawistników. Skoro jednak już wyskoczyłeś przed szereg ze swoim zbiorem złotych myśli, to może Ty odpowiesz na pytanie - ile powinien zarabiać pracownik zadowalający się takim stanowiskiem i jakie może mieć koszty życia (miesięczne).
  • Odpowiedz
Niedługo jak wszystkie stare nauczycieli odejdą na emeryturę to nie będzie komu uczyć naszych dzieci.


@TurekD: to już się zaczyna. W tym roku były duże problemy z rekrutacjami dzieci do placówek przedszkolnych i szkolnych, między innymi ze względu na olbrzymie braki w kadrze i potrzebę ograniczenia ilościowo grup.
  • Odpowiedz