Wpis z mikrobloga

@Sasquatch15: Widzę że znowu wykopki w formie i robią dziwne fikołki.
Bronią janusza że płaci wielkie g---o bo przecież nie trzeba mieć wielkich kwalifikacji xD

Jestem pewien że jakość życia za taką pensje musi być super zwłaszcza w takim mieście który jest obok jeszcze większego. A na produkcji to tylko debile kończą. Normalnie po studiach dostajesz robotę z pocałowaniem rączki , 8k i Anete jak najdalej od pliota do twojej
cielak44 - @Sasquatch15: Widzę że znowu wykopki w formie i robią dziwne fikołki.
Bro...

źródło: comment_1656057205t8M0usyYUx02dnTjyvfSWA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fraciu: Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie że wynagrodzenie pracownika jest wypadkową wartości jego umiejętności, podaży tego rodzaju pracownika na rynku, regulacji państwowych i fiskalnych ? Przez 4 lata wykonywałem pracę którą może wykonać każdy debil, nawet po polsku nie musiałby mówić. Nie wymagała żadnych umiejętności, zadnego doświadczenia, formalnej edukacji. Takie stanowisko jest łatwo wypełnić, a więc podaż jest wysoka. Pracodawca nie jest zmuszony zawyżać stawki żeby znaleźć pracownika, pracownik o tym
  • Odpowiedz
powinien zarabiać tyle by bez problemu się utrzymać i żeby jeszcze mi zostało, a taki nauczyciel itd. powinien


@zakamuflowany_fetyszysta: Co to znaczy że powinien? Jest jakieś prawo mówiące że pracownik fizyczny powinien zarabiać tyle żeby mu jeszcze zostało?

Przypominam że praca nie jest przymusowa, jeśli do właściciela nie zgłosi się nikt chcący pracować za 2500 to ten podwyższy płacę.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: @Viado: @DobrzeNaoliwioneLozysko: każdy człowiek powinien zarobić tyle, żeby było go stać na opłacenie rachunków i godne życie. Niezależnie od tego czy jest debilem czy nie. To że wasze proste zawistne mózgi tego nie ogarniają to tylko świadczy o waszym zacofaniu. Nie każdy jest stworzony do projektowania promów kosmicznych, niektórzy są mniej inteligentni a nie którzy nie mieli szczęścia w życiu, urodzili się w zjeb$#j rodzinie,
  • Odpowiedz