Wpis z mikrobloga

Pytanie do chłopów co są w związku i mieszkają z samicą. Nie macie stracha z tylu glowy, że wasza dziewczyna może w chwili gdy was w mieszkaniu nie ma zacząć grzebac w waszych dokumentach gdzie macie wszystkie hasla zapisane np na fb, do bankow, piny do karty, hasla do steama itp i ze w kazdej chwili możecie wrócić na chate a tu nie ma tych dokumentow ani dziewczyny?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #psychologia
  • 106
@bumbp: sama się lecz, on dobrze robi, ja też zapisuję hasła na papierze. Moja rodzina podobnie, a każdy kto zapisuje w komputerze to patrzymy na niego z politowaniem, poza tym z menedżera haseł hasła mogą wyciec. Ale no cóż, czego oczekiwać po wykopie skoro zachwalają jakieś niebezpieczne miejsca do przechowywania haseł czy jakiegoś windows defendera który jest syfem a nie antywirusem. Wykopki mają g#wno zamiast mózgu
@liczy_no_ze_niby_nie: @wojciech_s kto normalny nie zapisuje haseł, ty się lecz. Mój lekarz rodzinny powiedział że nawet popieranie putina jest na porządku dziennym i jest normalne, a jak normalne jest dopiero zapisywanie haseł na kartce. Także zamknij mordę pseudopsychologu i nie wymądrzaj się bo nie masz racji
@Felixu: Polecam menadżer haseł (np Bitwarden, osobiście polecam) + jakieś 2FA (ja korzystam z Authy - jest klient Windows/Mac/Android) , a nie trzymanie haseł w starym zeszycie z matematyki.
@Felixu: Ja mam zeszyt na hasła od końca lat 90tych. Tak się przyzwyczaiłem, że nie wyobrażam sobie teraz przejść na menager haseł. Kont mam pewnie ponad tysiąc w różnych portalach. Sporo już pewnie nie istnieje. Hasła do każdego konta unikalne, niesłownikowe, skomplikowane i tworzone bez jakiegoś schematu. Do ważnych kont mam też unikalne adresy mail na które loguje się regularnie aby nie spadły. W razie wycieku wiem skąd wyciek pochodzi i
@Felixu: Debile tego nie zrozumieja i dobrze Mireczku, ze jakos to analizujesz i sie zabezpieczyc chcesz. Mnie juz nic nie zdziwi, bo slyszalem juz rozne historie ze stalkowaniem swojego chlopaka itp. Na przyklad jedna laska jak jej chlopak byl #!$%@?, to jego morda odblokowala telefon i sobie ustawila w jego telefonie gpsa i codziennie sledzi gdzie chodzi i co robi, wiec...