Wpis z mikrobloga

Pytanie do chłopów co są w związku i mieszkają z samicą. Nie macie stracha z tylu glowy, że wasza dziewczyna może w chwili gdy was w mieszkaniu nie ma zacząć grzebac w waszych dokumentach gdzie macie wszystkie hasla zapisane np na fb, do bankow, piny do karty, hasla do steama itp i ze w kazdej chwili możecie wrócić na chate a tu nie ma tych dokumentow ani dziewczyny?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #psychologia
  • 106
@Felixu: nie z braku zaufania ale po prostu z czystego rozsądku mam na mailu, w banku, fb i innych istotnych miejscach 2FA. Maila może mi żona podejrzeć bo nie mam nic do ukrycia, ale kiedyś dała się wkręcić w jakiś całkiem sprytny scam, więc chodzi o zwykłe bezpieczeństwo. Nie trzeba być debilem, wystarczy się zajmować czymś innym niż IT security żeby czasem wdepnąć na minę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu: tzn. generalnie powinno się być w związku z kimś komu się ufa. Jednak odrobinka przezorności to nie paranoja. Zapytajcie się ludzi których drugi połówka zdradziła bądź w inny sposób coś zrobiła. Nie znaczy to jednak że dokumenty bym trzymał w sejfie i wszystko ukrywał z myślami że ktoś zniknie z tymi rzeczami.

Jednak najprawdopodobniej bym od razu zerwał jakby chciała mi wejść na jakieś prywatne konto bez mojej zgody. Nie