Wpis z mikrobloga

Pytanie do chłopów co są w związku i mieszkają z samicą. Nie macie stracha z tylu glowy, że wasza dziewczyna może w chwili gdy was w mieszkaniu nie ma zacząć grzebac w waszych dokumentach gdzie macie wszystkie hasla zapisane np na fb, do bankow, piny do karty, hasla do steama itp i ze w kazdej chwili możecie wrócić na chate a tu nie ma tych dokumentow ani dziewczyny?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #psychologia
  • 106
@BlaziuBlaz co do zdjęcia uważaj żebyś nie miał włączonej chmury bo jak ktoś ci zhakuje twojego maila, dropboxa lub inny dysk w chmurze to pozna wszystkie twoje tajemnice
@Quentof: Wiem, ale moja kasetka jest schowana tak, że mój kot nie ma dostępu. I tak żeby w razie włamania nie było ją tak łatwo znaleźć. Trochę mnie boli, że nie jest przytwierdzona do ściany/podłogi. Bardziej mnie martwi, że w razie pożaru przetrwa, lecz gaszenia już nie. Ale to sytuacje ekstremalne i szansa na nie, to jak wygrać w lotto.
Niemniej w domu jak się pobuduje chce mieć szafę/sejf zakotwiony i
@Felixu:przypniala mi się historia kolegi który mówił że w dziekanacie AGH jego znajomy wymieniał monitory. Otóż po wymianie pracownice dziekanatu zaczęły się skarżyć że nie mogę się zalogować (?) na konto uczelni. okazało się że ich poprzednie hasło to było "Acer" a po wymianie monitorów zaczely wpisywać "Dell" (bo taki napis teraz miały na monitorze)
Tak widzę ludzi którzy nie ogarną swojego systemu bezpiecznych haseł w pamięci tylko zapisują na karcie