Wpis z mikrobloga

@rss: już ukryłem nazwiska, widziałem je w momencie pisania, ale chciałem szybko zamieścić wiadomość a nazwiska błyskawicznie zamazałem więc nic się chyba nie stało

A chodziło Ci, że pozwoliłem sobie złapać wirusy...

Normalnie używam noscripta ale trochę uciażliwy był. Uznałem że na razie tylko zdobywam wiedzę a kiedy przyszło do kupowania dogecoinów przeskanowałem przed podaniem numeru "konta"
  • Odpowiedz
@rss: sorry, śpieszyłem się, żeby ktoś przelewu nie przyjął popełniając taki błąd

a błędy można poprawić edytując, liczył się czas :d

zresztą popatrz na ilość odpowiedzi w minutę (za to tyle w nich nienawiści....)
  • Odpowiedz
@nvll: @nvll: Święta racja, gdyby nie KeePass mogłoby być nieciekawie. Teraz przerzuciłem się na Linux-Coina 0.2-final. Prościej teraz pobrać niż ten nowszy system do kopania, a też się sprawdza bardzo dobrze. Poza tym tak się złożyło, że miałem płytę wcześniej wypalona za czasów wzrostu popularności BitCoina i się dobrze wtedy sprawdzała. Z tego co widzę to jest jeszcze jakiś BAMT ale nie czułem potrzeby, żeby do niego zaglądać.
  • Odpowiedz
Przeprowadziłem kolejne skanowanie, tym razem na spokojnie. 255 obiektów wykrytych!!! Przebywając tylko na stronach o DogeCoinach.

Sprawa poważna, za chwilę screenshota wrzucę, bo okazuje się, że jeden z wirusów blokuje ich wykonywanie.
  • Odpowiedz