Wpis z mikrobloga

Taki obraz kołpiarek #cope pokroju @AlienFromWenus @dal_ @Trusky92 które twierdzą, że jak kobieta spotyka się przez X lat z facetem, który pije, ćpa, kradnie, gra w hazard, zdradza, ma długi, komorników na karku to w razie wpadki i gówniaka ucieka, nie płaci aliementów albo krzywej akcji 100% winy jest faceta xD Faceta, którego można w 1-3 miesiące zdemaskować, uciec, zablokować toksyka, ale oczywiście różowe mogą być z takim gośćiem latami w związku i nie widzieć żadnej winy w sobie.

Prawda jest taka, że winę w doborze złego partnerami zawsze popełniamy MY! To nie partner/partnerka jest zła. Toksyka da się rozpoznać w chwilę, jeżeli kobieta przez lata jest z takim toksykiem i uprawia z nim seks ryzykując wpadkę, bo ma 190cm wzrostu, dobry frame, hunter eyes itd. to jest to w 1000% JEJ WINA. Zamiast od razu wybrać jakiegoś brzydkiego programistę zakolaka 5/10 karła 175cm to wybierają alpha czadomena i potem narzekają.

Tak samo jak facet bierze sobie jakąś landrynkę, która go yebie na hajs, zdradza za plecami, nie szanuje - to jest to wina w 1000% tego faceta, że sobie dobrał taką partnerkę, a nie tej walniętej laski.

Przestańcie zwalać winę na drugą osobę i zauważcie w końcu winę w sobie! Za wasze wybory wy ponosicie w 1000% odpowiedzialność! To nie wina zdradzającego toksycznego faceta czy zdradzającej toksycznej landrynki! Taka jest ich natura widoczna od razu gołym OKIEM. To wy wybieracie #cope i zamykacie oko gdy wasz partner/partnerka odwala manianę. To wasza wina, bo mimo oznaków, ostrzeżeń od rodziny/znajomych trwacie w takim związku latami i udajecie niewiniątko, a taką osobe każdy jest w stanie zdemaskować w 1-3 miesiące, uciec, zablokować, wymigać się z toksycznego związku.

Idźcie w końcu na terapię, przestańcie #cope kołpować! TE RA PIA. TE RA PIA. TE RA PIA

#redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
Pobierz P.....c - Taki obraz kołpiarek #cope pokroju @AlienFromWenus @dal_ @Trusky92 które tw...
źródło: comment_1656015789q29gb5GMH5zDAVjuXIWu4X.jpg
  • 32
@Cezik93: no ja to wiem niestety, dali popis mądrości w wątku, który był w gorącym. Oczywiście każdy broni "kobiety", która przez X lat miała klapki na oczach, facet odwalał i dawał codziennie oznaki toksyki, powody do tego, żeby uciekać, ale oczywiście żadna różowa nie zobaczy winy w sobie, bo facet przystojny i wysoki może się zmieni ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda rzucać tak od razu takie dobre
@Pozytywny_gosc jest jedna wada w Twojej wypowiedzi. Odrzucasz możliwość bycia normalnym facetem który jest atrakcyjny i wysoki, bo trzeba brać niskorosłych programistów, żeby później nie narzekać. Problem leży całkowicie gdzie indziej. Ciężko utrzymać Chada przy sobie, bo po prostu ma powodzenie. No a jak to mówią okazja czyni złodzieja. Jest pełno fajnych chadow z normalnym podejściem do świata i relacji międzyludzkich :)
jak się nie umie toksyka rozpoznać to WON NA TERAPIĘ


@Feniks_Alfa: najlepiej do innej kobiety... takie ułomne laski nie powinny mieć wiedzy jak zatruć życie normalnym facetom

niech chodzi na terapię do innej kobiety która ją utwierdzi w przekonaniu, że to nie jej wina tylko wina mężczyzn
@Pozytywny_gosc: Mocno musisz mieć smutne życie, żeby prowadzić takie wojenki, ja napisałem, że życie nie jest 0-1, a wam się we łbach #!$%@?, od tego przesiadywania w necie i wojenek, ja nigdzie nie odnosiłem się to tego konkretnego przypadku. Jebnij baranka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pozytywny_gosc: nie ważne jak głupia byłaby laska w tej sytuacji to nie jej wina, że jakiś toxic ją #!$%@?. Jest idiotką pewnie myśli, że coś się zmieni i zostanie jej ogarnięty książe 10/10 xD. Ale dalej nie będę winić ofiary jakiegoś patusa. Na kawie masz #!$%@? na uwaga gorące its., świat jest stworzony tak żeby idiotą żyło się w nim dobrze bo stanowią większość, więc po co mam winić jakąś patusiare