Wpis z mikrobloga

Wczoraj na wykopie widziałem jakiś filmik jak koleś spacyfikował jakąś kobietę jak się okazało broniąc się przed wyzwiskami, obrażaniem i narażeniem na skażenie biologiczne. Zgadnijcie kto się zesrał o ta akcję ANI SŁOWEM nie wspominając co było przyczyną takiego zachowania za to stygmatyzując bohatera broniącego rodziny przed patologia.
#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #patologiazmiasta
źródło: comment_16559114023QQzM2Ssuk2NwnxQUBZONw.jpg
  • 7
@Haramb3: gościu, przychodzi ojciec z rodziną do knajpy coś zamówić a jakaś internetowa gwiazda pod wpływem przydupasa wyzywa go, obraża a na końcu pluje na niego. Jak głąbie wytłumaczysz jej zachowanie? Może u was na lewicy coś takiego jest normalne i tolerowane ale w normalnym społeczeństwie patologie się pacyfikuje.
Ps. Sam jesteś anonimowy a się przypierdlasz do innych , pochwał się nazwiskiem i adresem zamieszkania jak jesteś taki otwarty.
Ps 2
@kolega_z_sasiedztwa:

gościu, przychodzi ojciec z rodziną do knajpy coś zamówić a jakaś internetowa gwiazda pod wpływem przydupasa wyzywa go


Gościu, przychodzę ja, mówię, że pochwała dla duszenia oraz twoje racjonalizowanie patologii to cringe, po czym wlatujesz mi na rodziców.
Duszenie drugiej osoby jest #!$%@?, a nazywanie tego bohaterstwem i obroną przed zagrożeniem biologicznym - PATOLOGIĄ.

Ps. Sam jesteś anonimowy a się przypierdlasz do innych , pochwał się nazwiskiem i adresem zamieszkania