Wpis z mikrobloga

711: ... i ten leżał zarzygany.
KS: Dobrze, myślę że to dobra pora by odebrać telefon, halo.
Widz: Halo?
KS: No halo, jesteś na linii, śmiało.
Widz: Aaa... yyy, okej. Bo ja z tira dzwonię.
5 sekund ciszy
KS: No słuchamy, dawaj.
Widz: Aaa... Olek z West County.
10 sekund ciszy
Widz: Ale na co dzień to ja w Krobii mieszkam, to Pan Czesiu pewnie kojarzy bo to rodzinne strony hehe.
KS: Dawaj pytanie bo czasu szkoda.
Widz: Aaa pytania to ja nie mam, ale nie rozumiem tych dzwoniących co to pytają o przeszłość. W sensie ja to nie pamiętam o czym ten no eee... a oni że co bo Pan Czesiu jest selekcjonerm.
KS: Dobra, dzięki.
Widz: No i pozdrawiam Sulejówek.
711: Krobię kojarzę, byłem tam w '97 z moim znajomym w restauracji...

KS: Dobrze, godzina programu za nami, myślę że dzwoni do nas kolejny widz. Tylko proszę Cię, konkretnie.
Widz: I co pajacu, stanoski ty myślałeś że się nie dodzwonię co?
KS: Ale kto mówi?
Widz: Co, że zablokujecie i nie zadzwonię?
KS: Gościu, ale kim ty jesteś, nikogo nie blokujemy bo i nie mamy po co.
Widz: Aaa, no ale czekałem 20 minut.
KS: No ale się dodzwoniłeś, więc teraz daję ci 20 sekund na zadanie pytania i rozłączamy.
Widz: No to ja mam pytanie takie jedno w sumie.
10 sekund mija
KS: Zostało ci 8 sekund.
Widz: Co by pan Czesław zrobił jak by tak Lewandowski powiedział że on teraz za Rosją i w Rosji chce grać?
711: No, ja to uważam że takie sprawy jak kto gdzie gra nie mają wpływu, tak długo jak ktoś prezentuje odpowiedni poziom sportowy i chce grać w reprezentacji. Krzysiu, daj mi pisak to ja wytłumaczę jak ważne jest stężenie objętościowe tlenu w płucach.
KS: Reżyserka, dajcie mazak. Swoją drogą, to było najbardziej debilne pytanie w historii, nie dzwońcie z takimi XD

KS: Dobrze, już 21:30, pora kończyć, ostatni telefon halo.
Widz: Dlaczego mimo tylu lat dalej ma pan kontakt z otoczeniem fryzjera i nie odciął się od szefa piłkarskiej mafii, tylko od razu informuje Pana, gdy dziennikarze zaczynają węszyć i pytać go o Pana udział w tym procederze. Dlaczego billingi wskazują na to, że dwaj oskarżeni o korupcję dzwonili do Pana bezpośrednio przed i po przekazaniu gotówki za sprzedanie meczu. Telefony logowały się do tych samych stacji, a konkubina...
711: Winy mi nie udowo...
KS: Czekaj, czekaj, coś strasznie Cię przerywa. Powtórz bo nic nie słyszałem.
Widz: Pytam, jak odniesie się Pan do najnowszego reportażu Sz...
KS: #!$%@?, ludzie, pisałem że ten temat jest zamknięty, i wszystkie wątpliwości zostały rozwiane a jak cię to ciekawi, to obejrzyj poprzedni hejt park z selekcjonerem.
711: Hehe, widzisz Krzysiu, nieprzekonanych nie przekonam, ale mnie winy nie udowodniono.
KS: To był Hejt Park, jutro Mateusz Borek z Rafalalą, ostatnie pytanie: będzie finał?
711: Pomidor hehe.
KS: *patrzy w kamerę z uśmiechem cwaniaka* ja tam myślę, że będzie, a co. Możecie to postawić w Fuksiarzu. Cześć.
#kanalsportowy