Wpis z mikrobloga

@PanCzapeczka: Bardziej niż o sam kalkulator chodziło mi o dalszą część strony, na której jest napisane, z czego to wynika. Wiadomo, że ograniczeniem jest budżet i technologia. Ja przykładowo wprowadzając się niedawno do nowego mieszkania zaplanowałem 1,9 m od ekranu 65" bo jest to kompromis między jakością, jaką daje obraz z blu raya 4K i szczegółowością tej rozdzielczości, a tym jak słabej jakości jest telewizja liniowa, którą również mi się zdarza
@b7kj: Elegancko mirku! Ja pół roku temu akurat sobie kupiłem LG C1 55" przy odległości 2.5-3m i odległość na szczęście mi pasuje do rozmiaru, a też nie miałem aż tak duzo pieniędzy aby bulić dodatkowe 400 euro dla dodatkowych 10". Powiedz mi jaki masz tam receiver i głośniki i co uważasz o nich? Robotę dobrą robią? Chce również sobie ogarnąć jakiś dobry receiver i na start glośniki dla 2.1 z przyszłym
@Drmscape2: Trochę dało mi to teraz do myślenia, będę do nowego mieszkania się przeprowadzał w przyszłym miesiącu, ale układ jest taki że ciężko będzie inaczej sensownie postawić sofę przed tv. Dokładna odległość od ściany do ściany to 4,6m więc będzie kawał drogi do tv
@matejss myślałem nad 55C13, alw po obadaniu kilku recenzji szarpnąłem się na 65B13 - główna różnica to softowo ograniczona jasność matrycy. Finalnie, po opyleniu starego TV i gratisowego soudbara wyszedł 3,7k, co już jest akceptowalną ceną ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do audio to nie jest to zestaw pod kino domowe 5.1, bo bazą jest amplituner stereo a nie AV, i nie mam w nim odpowiednich wyjść. Muzyki
@Lukasq malowałem góra 4 miesiące temu, więc nie jestem w stanie powiedzieć dużo o trwałości, ale wycieranie jakichś świeżych zabrudzeń przyjmuje bez najmniejszych problemów.
Długo pracowałem na swój sukces (ʘʘ)

Własny kącik muzyczno-filmowo-gamingowy prawie ukończony. Do pełni szczęścia brak jedynie subwoofera.


@b7kj: gdzie go postawisz? W kącie zeby dudnił?