Wpis z mikrobloga

@Drmscape2: moge ci zagwarantowac ze robisz to za kazdym razem xdd za to ja sobie tym dupy nie zawracam. btw jako posiadacz 75 uwazam twoje #!$%@? i ten kalkulator za komiczny. pozdrawiam cieplutko w 20mbps
Więc chcąc oglądać filmy z niezłego źródła (streaming 4K Netflix, Prime Video, Disney - wszystko ok. 20 mbps) lub bardzo dobrego - odtwarzacz blu ray 4K, to trzeba siedzieć blisko ekranu.


@Drmscape2: O gurwa, naprawdę trzeba i sprawdzają to? Przysunę sobie taboret.
O gurwa, naprawdę trzeba i ktoś to sprawdza? Przysunę sobie taboret.


@szad7: W domyśle - żeby wykorzystać potencjał rozdzielczości. Nikt nikomu niczego nie każe, wszystko to sugestie wynikające z fizyki, po prostu.
W domyśle - żeby wykorzystać potencjał rozdzielczości. Nikt nikomu niczego nie każe, wszystko to sugestie wynikające z fizyki, po prostu.


@Drmscape2: Skoro nikt nie każe, to daj opowi nacieszyć się swoim kącikiem zamiast narzekać na niewykorzystany potencjał rozdzielczości. Przypominam że napisał "Subiektywnie - póki co jest w pytkę".
@dziczyznaa przy efekciarskich filmach momentami brakuje mi kinowego efektu "wibrujących wnętrzności".

Niemniej, suba traktuję raczej jako taką kropkę nad i, bez której mogę się obyć. Zwłaszcza że jak wspominałem wyżej - w niedalekiej przyszłości przenoszę się do bloku, i muszę wziąć pod uwagę współmieszkańców.

@damik944 o, dzięki za tip. Pomyślę nad inną miejscówką.
Drugie primo to to że w perspektywie najbliższych miesięcy będę się przeprowadzał, i w nowym lokum ścianę przeznaczoną pod telewizor mam zdecydowanie bliżej kanapy.


@b7kj: skoro wykop to się czepnę (a tv gratuluję, też mam oledzika i człowiek już do leda nie wróci ;)) - po co urządzasz gniazdko skoro zaraz przeprowadzka? ja bym nawet nie wiedział jak ten tv przetransportować wydaje się taki delikatny z tą cienką matrycą
@Jaskier Zajmuję oddzielne piętro w rodzinnym domu na ten czas, wyłożyłem kasę na odświeżenie żeby niedużym kosztem mieć tutaj salon/chillroom na najbliższe kilka miesięcy; po mojej wyprowadzce rodzicom zostaną odświeżone pokoje.

Transport to pikuś - dystans niedaleki, mam oryginalny karton z wszelkimi styropianami itp, a szwagier ma busa dostawczego.
@Ssslave niestety, Xbox ma jedną zasadniczą wadę - serie gier na których kontynuację czekam są tam niedostępne ( ͡º ͜ʖ͡º) chcę zrobić biedatuning i kupić jakieś customowe panele albo oryginalne pociągnąć na czarno jakimś plastidipem, bo cena oryginalnych zamienników to trochę porażka ze strony Sony