Wpis z mikrobloga

Kiedyś wracając ze studiów zajechałem do sklepu po czipsy i browarki bo to środa była i półfinały Ligi Mistrzów i spotkałem bo stałem za nim w kolejce przy kasie Euzebiusza Smolarka, który grał wtedy w Jagiellonii Białystok i on też przyszedł po prowiant bo wziął bodajże 8 paka browarów w puszcze, z 3-4 mrożone pizze i kilka paczek papierosów. Trochę w szoku byłem, że tak się prowadzą zawodowi piłkarze...
@KROKOxCZOKO: jeździłem w wawie na przewozach. Wiozlem kilka osób znanych ale najbardziej pamiętam jak Wiozlem białasa i pół godziny przedtem skończyłem słuchać jego wtedy ostatniej płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KROKOxCZOKO pracowałem parę lat temu w Starbucksie we Wrocławiu. Zrobiłem pyszną kawkę Ewelinie Lisowskiej. Wtedy jeszcze nie śpiewała w tych irytujących reklamach. W sumie teraz też już nie śpiewa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KROKOxCZOKO: moje interakcje ze znanymi osobami:
- Pan Robert Makłowicz - wódeczka w Pięknym Psie zawsze dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Tomasz Makowiecki - dostał w ryj gazem pieprzowym od metaluchów na Placu Zbawiciela, ratowałem go mlekiem na oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wcześniej lałem mu alkohol
- Andrzej Chyra - podnosiłem najebusa z gleby w przedsionku do kibla na Placu Zbawiciela,
@KROKOxCZOKO: To ja kiedyś w lobby hotelowym w Poznaniu spotkałem tą piosenkarkę. Nie wiem czy ją pamiętacie, ale jakoś przed 2010 rokiem była u nas i ogólnie w całej Europie bardzo popularna, ciągle leciały w radiu i na jakichś VIVA-ch jej kawałki. Rozpoznałem ją, podszedłem i chwilę pogadała ze mną, bardzo sympatyczna (ʘʘ) Dalej śpiewa, ale już nie tak mainstreamowo
nn1upl - @KROKOxCZOKO: To ja kiedyś w lobby hotelowym w Poznaniu spotkałem tą piosenk...
@KROKOxCZOKO ale się wątek zrobił. Mi też się coś przydażyło. Poszedłem na koncert Tabu do klubu w moim mieście. W kiblu spotkałem gościa który grał na trąbce czy saksofonie i jakoś tak zaprosił mnie na kielicha. Niestety na jednym się nie skończyło a chłopaki ze Śląska mieli ostre tempo. Nie wiem jak dotarłem do domu, umierałem trzy dni ale dowiozłem do domu niepognieciony plakat (który ściągnąłem z drzwi toalety) z autografami członków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KROKOxCZOKO: ja kiedyś byłem na otwarciu jakiejś hali sportowej i do niej prowadził wąski korytarz. Stała tam grupa znajomych, to podszedłem, podaje rękę każdemu dookoła, a ostatnim okazał się Zbigniew Wodecki, co przechodził z trąbka zagrać koncert xD ale elegancko się przywitał i uśmiechnął xD
@KROKOxCZOKO ostatnio jak na noce byłem w klubie to na zapleczu byl szpaku ja idę i mówię siemka on siemka ziomuś i pionę zbiliśmi a ja dopiero tak po 5 minutach zaraz zaraz czy to nie był szpaku xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KROKOxCZOKO: mnie raz na skrzyżowaniu(lewoskręcie) w Bełchatowie przepuścił biały SUV, po chwili okazało się, że też jechał do marketu. Na parkingu okazało się, że to Kurek z Zatorskim wyskoczyli do Carrefoura po Fife (chyba 2012). Mimo, że mała akcja, to i tak miła
@KROKOxCZOKO:
W szkole średniej (początek lat 2000) organizowaliśmy prawybory, porozsyłaliśmy zaproszenia do komitetów ze fajnie by było jakby jakiś ich przedstawiciel się pojawił. Potraktowali to bardzo serio: przysyłając min. Schetyne, Frasyniuka i JKM, oprócz panelu ogólnego można było pogadać kilka minut w wąskim gronie i uścisnąć dłoń krula. Oczywiście temat legalizacji i tego ze jest za wolnością ponad wszystko i jakby któryś z nas chciał skakać przez okno to by nas