Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KROKOxCZOKO: Ona teraz jest znaną osobą? O ile dobrze kojarzę gębę, to odkryłem długie lata temu jakiś taki duet, gdzie ona śpiewała ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć. Ale oni mieli wtedy dosłownie parę tysięcy odsłon
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roszej: O dokładnie to. Nie spodziewałbym się w sumie, że z taką muzyką gdzieś się wybiją. Ale to fajnie. Chociaż wtedy z kiedy ja ich kojarzę to to były dzieciaki, teraz pewnie trochę co innego robią
@JamKarzeu2 kiedyś gdy słuchałem jeszcze Czwórki Polskiego Radia u mnie była na 90.0 FM bardzo dużo leciało polskich artystów i wtedy między innymi ich poznałem. Jak PiS doszedł do władzy to Czwórkę przenieśli na DAB+ a w zamian za to jest Polskie Radio 24 - radio informacyjne ale do czego zmierzam, słuchając czwórki byłem naprawdę na bieżącą z polskimi artystami można powiedzieć mniej znanymi mainstreamowi. Można więc rzec, że zależy do jakich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@KROKOxCZOKO: może nie moja historia, ale moja siostra pracowała w Londynie sprzedając bilety na te takie wodne barki czy coś i totalnie nie rozpoznała Iana Mckellena. Aktor się oburzył, bo zażądała od niego okazanie jakiegoś dokumentu, chyba że jest mieszkańcem Londynu lub legitymacji emeryta. Dopiero koleżanka jej powiedziała z kim rozmawiała :-)
@kubex_to_ja: gdy jeszcze nazywało się Radio Bis, to nie było na nie mocnych. Pamiętam, że leciałem z uczelni do domu jak #!$%@?, żeby se załączyć i posłuchać co tam dają w radiu. Nawet mi mignęło, że może nasi rodzice albo dziadkowie też się tak czuli jak było to dla nich nowością. Nigdy wcześniej ani później żadna stacja nie wywołał u mnie takiego efektu.
A potem przyszedł pisowski aparatczyk Sobala i radio
@KROKOxCZOKO ja natomiast za dzieciaka wpadłem na genialny pomysł, żeby zadzwonić z kolegami domofonem do Kazimierza Górskiego (mieszkał na kwiatowej na Mokotowie). Wpuścił nas, porozmawiał, dał podpisane zdjęcia. Co śmieszniejsze, to dowiedziałem się później od ojca, że jakoś 1h wcześniej był u niego Platini - okazało się, że tego dnia Górski miał imieniny.
@laquilat: Coś tego roku chyba był chada z pihem z takimi wielkimi 5-10 litrowymi gąsiorami wina xD zawsze mieliśmy wrażenie z ekipą, że nas śledzą i raz siedzieliśmy sobie przy stoisku Sokołowa z grillem, gdzie był normalnie mikrofon i padały słowa reklamy typu "polski karczek z polskiej #!$%@? świni" albo "babka chorowała zjadła karczek wyzdrowiała" wszedł tam Tomasz Chada syn Bogdana i powiedział pamiętne słowa xD "jak jakaś laska chce mieć
@KROKOxCZOKO: ja ok 15 lat temu przechodziłem przez ulicę w sopocie na pasach i nagle prawie rozjechalo mnie czerwone ferrari. Zatrzymało się, przyciemniona szyba się opusciła, a zza niej wyłoniła się morda Grzegorza Skawińskiego (tego z kombi i nie chodzi o auto) krzyczaca że jestem #!$%@? i prawie rozwaliłem mu auto xD To było tak abstrakcyjne że przez chwile myślałem że mi się to wszystko śni xD