Wpis z mikrobloga

@Plp_: O to ja tak mialem z Niewolskim xD
Jade sobie lewym pasem na wale miedzyszynskim, ktos mi swieci swiatlami i siedzi na dupie, no nie mialem jak zjechac na prawy. Jak w koncu zjechalem to szyba spuszczona i zaczal na mnie morde drzec. Patrze a to Kondziu od Symetrii. Nawet sie ucieszylem, tez opuscilem ale wtedy on juz odjechal z piskiem do przodu. Potem stalosmy szybe w szybe na swiatlach
Pobierz KROKOxCZOKO - @Plp_: O to ja tak mialem z Niewolskim xD
Jade sobie lewym pasem na wal...
źródło: comment_1655799725x3xZte9J1kBFpXCur4wewE.jpg
@Hard_Ancient_Life: Nie chce Cię martwić, ale już Ci nie odda tej kasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@KROKOxCZOKO kiedys, z ówczesnym niebieskim, spotkaliśmy Muńka Staszczyka. No i nie wiedzieliśmy jak zagadać, mój niebieski powiedział:
- co mam podejść i powiedzieć „Panie Zygmuncie, zrobi sobie pan ze mną zdjęcie”.
I tak dowiedziałam się, ze Muniek to Zygmunt.
Ale nie podeszliśmy bo mój szok spowodowany tym odkryciem spowodował, ze Muniek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@KROKOxCZOKO: moj ojciec znalazł kiedyś telefon syna Janusza Panasewicza - dowiedzieliśmy sie o tym jak go uruchomiliśmy i zadzwoniliśmy pod numer "tata" a wtedy Panas zwyzywał mojego ojca od złodziei XD nie wiem czy to znany fakt ale jego syn ostro melanżowal i telefon po prostu zgubił a ten myślał ze ktoś mi go #!$%@?. Po wytłumaczeniu przeporisil i obiecał bilety na koncert ale #!$%@? z tego było XD
jeszcze mi się przypomniało jak studiowałem zaocznie na polibudzie krakowskiej i w piątki chodziliśmy do Carpe gdzie były piłkarzyki, #!$%@? już do cna z moim kumplem spotkaliśmy Patryka Małeckiego z ekipą i wygraliśmy w piłkarzyki flaszkę od nich
@KROKOxCZOKO: w moim życiu akurat tak wyszło, że miałem sporo do czynienia ze sławnymi ludźmi (może nie z pierwszych stron pudelka). W liceum grałem w teatrze amatorskim i miałem warsztaty na przykład z Janem Peszkiem, Krzysztofem Majchrzakiem, Ireneuszem Czopem. Jak mieszkałem we Wro to spotkałem Baśkę Kwarc xD ale to raczej nic wyjątkowego bo kiedyś cały czas była na rynku. Potem pracowałem w domach kultury i jako technik sceniczny więc mnogo