Wpis z mikrobloga

Przed chwilą przeczytałem wpis zrozpaczonego posiadacza mikropenisa, któremu trudno zaakceptować najnowsze badania z zakresu dick pill science (to normalne, bo wyniki badań są brutalne). Ostatnio dużo się mówi o terapii, a że mam dobre serce to właścicielom mikrusa podpowiem jak skorzystać z terapii powiększania penisa. Oto co należy zrobić:
1. zgromadzenie budżetu na wyjazd zagraniczny + koszty terapii (koszt to od 1000 do 2000 USD na tydzień w zależności od lokalizacji, płatność jest tylko gotówką na miejscu, ponieważ terapeuci uważają, że prawdziwy mężczyzna płaci gotówką, a nie kartą czy przelewem jak to robią beciaki);
2. przyjazd do wielkoknagowego kraju ze strefy międzyzwrotnikowej (np. Senegal, Demokratyczna Republika Konga, Nigeria, Ghana, Ekwador, Brazylia, Kolumbia);
3. nawiązanie kontaktu z lokalnymi profesorami dickpilla (trzeba pytać na miejscu, terapeuci żyją w zgodzie z naturą i nie ma możliwości umówienia się internetowo lub telefonicznie);
4. załatwienie formalności i płatność;
5. rozpoczęcie terapii, słuchanie poleceń terapeutów i postępy w terapii poprzez stosowanie różnych metod powiększania (będziecie musieli też podpisać klauzulę poufności, że nie zdradzicie jakie metody są stosowane - z wyjątkiem rozciągania, ta metoda jako jedyna jest jawna);
6. zakończenie turnusu i ewentualne umówienie się na następny, gdyby wymiary nie były zadowalające (jeśli nie będą to można przyjechać więcej razy, natomiast między jednym turnusem, a drugim musi być min. pół roku przerwy).
Polecam taką terapię, a nie opowiadanie jakiś głupot w gabinecie psychoterapeuty (im większy penis tym lepsze zdrowie psychiczne). Ja osobiście byłem dwa tygodnie w Ekwadorze podczas wakacji nim poszedłem do liceum (miałem zaledwie 16,75 cm długości, co mnie martwiło, ale jak się później okazało to niepotrzebnie). Ważne jest to, że skutki terapii są trwałe i możecie na nie jechać w każdym wieku, choć im człowiek młodszy tym lepsza efektywność. Z tego co mi powiedziano to rekordziści po jednym turnusie wracali z #!$%@? dłuższymi o 4,76 cm i grubszymi o 2,38 cm. Dowiedziałem się również, że zwiększenie grubości jest trudniejsze, mniej efektywne i wymaga więcej pracy.

#dobryuczynek #terapia #psychoterapia #psychologia #zdrowie #medycyna #anatomia #penis #blackpill #przegryw #genetyka #cuckold #betabankomat #wychodzimyzprzegrywu #chadowezycie #zwiazki #seks #kutangens #plodnajulka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #mokebe #samiecalfa #dickpill #dickpillscience #nauka #natura #rozwojosobisty
RedSensej - Przed chwilą przeczytałem wpis zrozpaczonego posiadacza mikropenisa, któr...

źródło: comment_1655733031tryeuzGyu8IdFGFVewNVOx.jpg

Pobierz
  • 12
@zero_dwa: jak się ma 0,2 (zero dwa) centymetra to się nie dziwię że się tak sam oszukujesz, nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości jakie są prawdziwe statystyki, bo jakby dotarło ciebie że nie jesteś nawet mikrusem tylko po prostu masz niewielką łechtaczkę to byś natychmiast odebrał sobie życie. Radzę ci jako mikrusowy brat, żebyś przestał się dołować i szerzyć dezinformację, i zamiast tego pogodził się z tym że its over